Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Odszkodowanie za wypadek w pracy - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo grzegorz.wojtas6@wp.pl johny1 Onty_Ja_Gabriel_3. Krzysiek1558 marian 2321 (1701 niezalogowanych)
8 Postów
johny1
(johny1)
Wiking
Dzień dobry. Zna ktoś firmę lub osobę która zajmuje się odszkodowaniami za wypadek w pracy? Z góry dziękuję za jakiś namiar. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
andrzej Czapiewski
(andrzejCzapiewski)
Wiking
Hi! Zadzwon na nr tlf 96753658. Andrzej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
johny1 napisał:
Dzień dobry. Zna ktoś firmę lub osobę która zajmuje się odszkodowaniami za wypadek w pracy? Z góry dziękuję za jakiś namiar. Pozdrawiam
Jeżeli NAV nie ustalił konkretnego % uszczerbku, to nie ma sensu wyrzucać dodatkową forsę na wątpliwe doradztwo, ponieważ tu odszkodowania, są inaczej traktowane niż w polandii.
Ponadto proponuję bardzo uważnie przeczytać swoją umowę o pracę, a zwłaszcza dział gdzie pisze o chorobowym i właśnie wypadkach:
- w pracy.
- przy pracy.
- w drodze do i z pracy.
Dotyczy to zwłaszcza paragrafów które są w tej umowie umieszczone.
Również uważaj na domorosłe osoby które oferują tobie pomoc zewnętrzną, a ich numery telefonów - SĄ ZASTRZEŻONE - !!!.
W Norweskim systemie społecznym, takie postępowanie jest podejrzane i niedopuszczalne.
To tyle z mojej strony w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok