Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Karta sim - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Katarina Strambowska (1141 niezalogowanych)
1 Post
Katarina Strambowska
(KatarinaStrambowska)
Wiking
Witam, chciała bym uzyskać informację czy kupując kartę sim z numerem norweskim, jesteś w stanie zgłosić numer na jakiś portal by widniał wszędzie czy do każdej placowki osobno np. NAV, Bank.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KatarinaStrambowska napisał:
Witam, chciała bym uzyskać informację czy kupując kartę sim z numerem norweskim, jesteś w stanie zgłosić numer na jakiś portal by widniał wszędzie czy do każdej placowki osobno np. NAV, Bank.
Pozdrawiam

To zależy jak ta karta sim sobie leży.
Tu każdą kartę telefoniczną, trzeba legalnie zrejestrować podając dane osobowe.
Jeżeli na druku nie zastrzeżesz numeru, to po weryfikacji będzie widoczny na ogólnokrajowej liście telefonicznej >1881<.
Jak już numer będzie aktywny, to można wejść na tą stronę:
www.1881.no/
Tam zaś po rejestracji oraz logowaniu odblokować i udostępnić ten numer.
Jednak nie jestem w stanie powiedzieć, jak to działa dla tych co mają tymczasowe pesele -D-
Pewne jest, że trzeba być zarejestrowanym w skat i mieć meldunek mieszkaniowy w Norge. Jednak to już som mojem wolne domyślunki.

Opplysningen 1881, telefonkatalogen, kart, tlf, nummeropplysning, telefonnummer Opplysningen 1881. Telefonkatalogen for bedrifter og personer samt kart www.1881.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok