Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Test na kovida - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Marcin W Jan Maryjan Radosław Rutkowski Roman Wysocki mart enty N O boj fra oszlo noregg grzegorz1234 Ka Maxx1974 Piotrowski Onty_Ja_Gabriel_3. spartakus Remigiusz Kluska (1419 niezalogowanych)
2 Posty
grzegorz1234 Ka
(grzegorz1234)
Wiking
Witam jaki test wystarczy na wjazd do Norwegji bo są tańsze i droższe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
grzegorz1234 napisał:
Witam jaki test wystarczy na wjazd do Norwegji bo są tańsze i droższeNajlepsze to te darmowe, wystarczy zarejestrować się do swojego rodzinnego i poprosić to da skierowanie. Podczas szczepienia również poprosić o wydanie dokumentu po angielsku.
Jak tego nie zrobisz dostaniesz po polskiemu i będziesz musiał tłumaczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
grzegorz1234 Ka
(grzegorz1234)
Wiking
Jak pracuje w norwegji to nie mam w Polsce ubezpieczenia więc pozostaje mi prywatnie chodzi mi o ten pcr ale jeden kosztuje u mnie 440 a drugi jakoś 200 zł więc nie wiem któey wystarczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
grzegorz1234 napisał:
Jak pracuje w norwegji to nie mam w Polsce ubezpieczenia więc pozostaje mi prywatnie chodzi mi o ten pcr ale jeden kosztuje u mnie 440 a drugi jakoś 200 zł więc nie wiem któey wystarczy Cóż, to już twój problem iż nie zadbałeś o swoje zdrowotne bezpieczeństwo w polandi tylko szperowałeś forsę w skarpetę, to teraz płacz i płać.
To co wyżej to całkiem poważnie.
Musisz sam zobaczyć jakie testy wymaga Norge i taki właśnie sobie wykupić.
- Mnie mój rodzinny dał skierowanie na test i ten był właśnie akuratny, jednak nie jestem w stanie teraz tobie napisać jaki to był ponieważ wynik testu był po angielskiemu i w esemesie który po przekroczeniu granicy skasowałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok