Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

negatywne testy koronawirusa? - Norwegia

1 Post
z paszkiewicz
(z paszkiewicz)
Wiking
Witam,
czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
to nie ma sensu, przekraczalem granice pare godzin temu, nikt sie nie pytal o test(jestem rezydentem i mowie po norwesku),nawet pokazalem celnikowi wypis z helsenorge ze nie potrzebuje testu gdyz jestem rezydentem, prznal mi racje ale powiedzial ze przepisy sie zmienily 4 stycznia, test robisz na miejscu w swojej komunie w ciagu 24 h od wjazdu, rejestruja twoj f-nummer i 10 min wymaz z gardla i nosa. 1-3 dni czeka sie na wyniki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
z paszkiewicz napisał:
Witam,
czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?



...popytaj na bazarach w Polsce albo u konikow przed lotniskiem..takze na Allegro?
...Ps. czy to sie dzieje naprawde?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Donci L
(Donci)
Wiking
A co jeśli chcę kogoś zaprosić do Norwegii i ta osoba nie ma oczywiście dnumeru ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
z paszkiewicz napisał:
Witam,
czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?

Od 25 lat mysle ze NIC mnie zdziwi- I nagle pytanie Czy są jeszcze jakieś pytania?czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Asikhb napisał:
z paszkiewicz napisał:
Witam,
czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?

Od 25 lat mysle ze NIC mnie zdziwi- I nagle pytanie Czy są jeszcze jakieś pytania?czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii? Japierkurwanierze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Asikhb napisał:
[quote]z paszkiewicz napisał:
Witam,
czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?

Test z wynikiem negatywnym mozesz kupic w swoich snach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Asikhb napisał:
z paszkiewicz napisał:
Witam,
czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?

Od 25 lat mysle ze NIC mnie zdziwi- I nagle pytanie Czy są jeszcze jakieś pytania?czy można gdzieś kupić negatywny test koronawirusa? Taki co daje prawo wjazdu do Norwegii?


Od 25 lat mysle ze NIC mnie zdziwi...

Zazdroszczę młodości Asiczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok