Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Radoslaw O grzegorz zawadzki Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo jacek2000-70 Mariusz 1901 Miro vski Emila Przybylska Elwi Marta K (3439 niezalogowanych)
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
Zapomniałeś dodać i koszty życia w Norwegii i utrzymanie dwóch domów , ale to tak na marginesie. Oczywiście że zona szuka pracy ,ale sytuacja w Polsce jest jaka jest i ciężko cokolwiek znależć. Łotwo komuś doradzać co powinien zrobić jak się nie jest w jego sytuacji. Dziękuje i pozdrawiam .Temat uważam za zakończony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
gllugas napisał:
Z kończ pierdolić i zacznij żyć .Nie znasz sytuacji to nie komentuj. A to ze jesteś nieudacznikiem i niczego nie potrafisz sobie ogarnąć to twój problem. Dzięki takim ludziom jak ty my Polacy nie potrafimy trzymać się razem a tym bardziej pomagać sobie w trudnych chwilach. Przywlekliście za sobą z Ludowej ojczyzny najgorsze cechy -zawiść , byle komuś dojebać i tryskacie tym na każdym kroku. Nie pozdrawiam ale dużo zdrowia życzę NUUuuu... kulturem wysławiania to ty masz akuratnie dokładnie takom jako katolicki polaczyna z trzepaka na blokowisku.
- Sytuację sam opisałeś i na tej podstawie była moja wypowiedź, szukasz pomocy na zagranicznych portalach ponieważ we polandi już jesteś pewnie spalony.
- To czy ja jestem taki czy inny, nie dotyczy tego tematu, a twoja chamska wypowiedź sugeruje iż jednak miałem rację w tym co zamieściłem powyżej.
- Co ma wspólnego trzymanie się razem, od ZŁODZIEJSKIEGO KOMBINOWANIA?!
- Najśmieszniejsze i zarazem żałosne, w tym wszystkim jest to iż zasłaniasz się dwoma gospodarstwami w dwóch różnych krajach.
Czyli ten kulega nie jest taki bidny tylko stara się kombinować jak najgorsza szumowina z Kraju nad Wisłą.
- To właśnie przez takich jak ty sam i twój pseudo kulega, Norgi traktują Nas jak romskich żebraków tyle, że na wyższym poziomie kombinatorskim.
Jak kuledze brak na materac, to niech stanie obok romskiej kobiety pod sklepem i zbiera do kubka.
Będzie to bardziej uczciwsze niż jawne oszukiwanie w necie.

Ja pomocy nie potrzebuję i to co mam, wystarcza na takie a nie inne życie, jednak "rzygam takimi jak ty" gdy słyszę to co sam opisałeś.

Dlatego twoje Inwektywa w moją stronę, nijak się mają w tej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MartynaPy)
Wiking
Jest spleis.no i dziala jak zrzutka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MartynaPy napisał:
Jest spleis.no i dziala jak zrzutka.
I owszem, jest coś takiego, jednak tam trzeba się legalnie zarejestrować, podając swój numer personalny i mieć legalne konto bankowe w sparebank.
Wszystko jest dokładnie sprawdzane pod każdym kontem, zanim dana osoba lub instytucja otrzyma swoje indywidualne konto do gromadzenia środków a i wypłaty z tego konta są monitorowane.
Dlatego też jak ktoś zadeklaruje iż zbiera na materac, to musi podać cenę tego produktu, oraz po faktycznym zakupie przedstawić fakturę do rozliczenia podatkowego.
Ponieważ w Norge wszystko jest opodatkowane!.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
I nie można było tak od razu napisać? i to co tyle złości w tekście - bo to jest monitorowane , trzeba zapłacić podatek itd. Zaspokoję twoją ciekawość - kolega jest w Norwegii legalnie ,pracuje na umowie stałej , ma stały numer i konto w banku DNB. Powiedzcie mi czy was to boli że ktoś chce prosić innych o pomoc? We wszystkich widzicie złodziei i przekręciarzy .Nie chcesz nie pomagaj nikt cię do tego nie zmusza ale tez nie krytykuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
do gullgas
cyt.
Zaspokoję twoją ciekawość - kolega jest w Norwegii legalnie ,pracuje na umowie stałej ,

..wczesniej sugerowales ze chlop jest na dagpenger...teraz pracuje......pytanie....dlaczego nie jest na zwolnieniu???....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
do gllugas
...no i teraz najwazniejsze pytanie
...duzo znasz szczegolow o ,,koledze,,
...czy ty jestes tym ,,chorym,, ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok