Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Płatność kartą visa - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jan Maryjan Radosław Rutkowski artur flis Grzegorz jakiś tam mart enty boj fra oszlo D w Onty_Ja_Gabriel_3. Beata Pl (2466 niezalogowanych)
2 Posty
artur flis
(arturmaciek1)
Wiking
Płacąc w Polsce kartą visa z przeliczeniem czy w nok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
artur flis
(arturmaciek1)
Wiking
arturmaciek1 napisał:
Płacąc w Polsce kartą visa z przeliczeniem czy w nok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
arturmaciek1 napisał:
Płacąc w Polsce kartą visa z przeliczeniem czy w nok?
Brak słów na ten tekst.
To już gogle lepiej tłumaczy z hinduskiego na chińskie a następnie na polskie.
Niemniej.
Jeżeli masz Norweską kartę bankomatową, to lepiej jest płacić w sklepach, za granicą Norwegii w walucie danego państwa.
W polsce w złotych w Szwecji w koronach szwedzkich i tak dalej.
Ja zawsze płacę w walucie danego państwa a Norweski bank daje mi lepszy przelicznik.
Wczoraj w Tesko polski bank dawał za koronę przelicznik 2,676 a Norweski policzył mi po 2,44. za tą samą transakcję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
lepiej wychodzi placenie Revolutem, np za zakupy za ok 1700 nok wychodzi lepije o ok 80 nok, duza roznica
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Cash is king. Płatność gotówką wychodzi zawsze najbardziej korzystnie finansowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
ExtinctionR napisał:
Cash is king. Płatność gotówką wychodzi zawsze najbardziej korzystnie finansowo.
Zawsze płaci się tylko i wyłącznie gotówką i nie jest ważne czy ona jest wirtualna czy "żywa".
Co do twojego stwierdzenia, to o ile nie zarabiasz na czarno i forsę dostajesz pod stołem.
To przecież tą "gotówkę" musisz wyjąć z legalnego konta a nie ze skarpety, a tym samym ponosisz koszty transakcji swojego banku jakie by one nie były.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok