Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasiłek ciążowy, zasiłek opiekuńczy - Norwegia

Czytali temat:
malika a MultiNOR Konsultant Kasia K Onty_Ja_Gabriel_3. Lukasz Staszewski Agnieszka . (1674 niezalogowanych)
2 Posty
Agnieszka .
(Agnieszkamij)
Wiking
Cześć wszystkim,

Czeka mnie poważna decyzja o wyjeździe do pracy do Norwegii. Chciałabym dołączyć do męża, który już tam pracuje. Myślimy o powiększeniu rodziny za jakiś czas. Zastanawia mnie, czy jeśli udałoby się zajść w ciąże, to czy mogłabym przebywać w Polsce i to własnie w Polsce chodzić do lekarzy, na badania itp?
Jednocześnie pobierając w Norwegii zasiłek ciążowy, później opiekuńczy i mając przepracowany wymagany czas do pobierania tych zasiłków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Lukasz Staszewski
(LukaszStaszewski)
Wiking
To ty przyjeżdżasz do męża czy po pieniądze za ciąże???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
LukaszStaszewski napisał:
To ty przyjeżdżasz do męża czy po pieniądze za ciąże???
Dobre, na początku pisze o przyjeździe do pracy, a później zmienia zdanie.
Nie ma się czemu dziwić ponieważ w Norge, becikowe to obecnie ponad 80-tysięcy koron wypłacane żywą gotówką.
Jest jedno ale,
- albo becikowe albo zasiłek i tak dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Agnieszka .
(Agnieszkamij)
Wiking
Panie Łukaszu przy podejmowaniu tak ważnej decyzji jak wyjazd do pracy za granicę, podkreślam DO PRACY, należy rozważyć każdą możliwą opcję. Kalkulacja kosztów, mieszkanie, dojazdy do pracy. Cóż rozumiem, że ocenianie bardzo łatwo przychodzi, tym bardziej w internecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok