Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kwarantanna - Norwegia

23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Witam. Ponownie przekonalem sie jak można liczyc nå polakow. Wrocilem z Polski mieszkam w Ski No i mus kwarantanny 10 dniowej wiec poprosilem Sasiada do niedawna myslalem ze to kolega by pomogl zrobic mi drobne zakupy i co u slyszalem? Idz sobie do sklepu!!! Wielkie galy zrobilem poniewaz jak potrzebowal pomocy w roznych sytuacjach to nie odmawialem No chyba ze nie moglem. Bo jak to stwierdzil jak on byl nå kwarantannie to do sklepu normalnie chodzil wiem ze nie można ale tak już jest ze starymi ludzmi. Dziekuje za pokazania prawdziwego oblicza panie Andrzeju. Chamstwo i sloma z butow wychodzi mimo ze jest Pan z wroclawia..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
dlaczego prosisz o pomoc?przeciez nie jestes obloznie chory a nawet zdrowy...kwarantanna to nie choroba ...mozesz pojsc na zakupy nie jest to zabronione
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
dlaczego prosisz o pomoc?przeciez nie jestes obloznie chory a nawet zdrowy...kwarantanna to nie choroba ...mozesz pojsc na zakupy nie jest to zabronione Chyba nie bardzo można sobie chodzić a zwłaszcza do sklepów.
Przecież niedawno był artykuł, jak gość dostał deportację z Norge właśnie za nieprzestrzeganie swojej kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kiaaudi napisał: Witam. Ponownie przekonalem sie jak można liczyc nå polakow. . Oj tam oj.
Może miał migrenę lub w robocie brygadier zadał mu mnóstwo roboty i był padnięty.

Przesłałem tobie info na priva.

Jak się pośpieszysz, to nawet rano mogę tobie coś kupić i dostarczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
GoldenRain
(GoldenRain)
Wiking
Typie, to ze ktoś nie chce Ci łazić do sklepu to nie wina POLAKÓW, Polaków to możne być wina ze się zadłużają na potęgę, ze się okradają na każdym kroku, ze tworzą system łapówkarski, ze Tworzą sobie niewolników z Ukraińców i ludzi bez kapitału, ale nie to ze jakiś typ Ci nie chciał pojść do sklepu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
GoldenRain
(GoldenRain)
Wiking
Sąsiad to chyba nie wszyscy Polacy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sareenka
(Sareenka)
Wiking
Bardzo nie ladnie Panie sąsiedzie z Wrocławia kiedys karma odbije sie czkawką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Witaj. Widac ze masz zamysl jak ten sasiad z zerową odpowiedizalnoscia. To ze nie jestem chory nie znaczy ze moge byc chory ale takich idiotow ryzykantow nie brakuje ja jednak dmuchac nå zimno. Jednak så inni ktorzy moga z checia pomoc i takim wlasnie nalezy sie uklon i podziekowania.ty No coz przyloz raczke do Pana Andrzeja egoisty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Nie nie. Widocznie trafilem nå starego egoiste i po zachowaniu tego idioty nie oceniam wszystkich gdyz så tacy jak ja ktorzy chetnie pomagaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kiaaudi napisał:
Nie nie. Widocznie trafilem nå starego egoiste i po zachowaniu tego idioty nie oceniam wszystkich gdyz så tacy jak ja ktorzy chetnie pomagaja.
Zamiast zajmować się pustymi pyskówkami, podaj adres lub numer telefonu to podjadę i kupię to co potrzebujesz.
U góry na pasku przy ikonie aparatu jest ikona wiadomości prywatnych, naciśnij i odpowiedz.
To jeszcze dzisiaj przywiozę co zechcesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok