Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
kiaaudi napisał:
Witam. Ponownie przekonalem sie jak można liczyc nå polakow. Wrocilem z Polski mieszkam w Ski No i mus kwarantanny 10 dniowej wiec poprosilem Sasiada do niedawna myslalem ze to kolega by pomogl zrobic mi drobne zakupy i co u slyszalem? Idz sobie do sklepu!!! Wielkie galy zrobilem poniewaz jak potrzebowal pomocy w roznych sytuacjach to nie odmawialem No chyba ze nie moglem. Bo jak to stwierdzil jak on byl nå kwarantannie to do sklepu normalnie chodzil wiem ze nie można ale tak już jest ze starymi ludzmi. Dziekuje za pokazania prawdziwego oblicza panie Andrzeju. Chamstwo i sloma z butow wychodzi mimo ze jest Pan z wroclawia..
"Czym jest kwarantanna?
Jeśli lekarz stwierdził, że nie jesteś chory/a, ale że byłeś/-aś bardzo narażony/-a na
zarażenie, musisz odbyć kwarantannę. To samo dotyczy osób wjeżdżających do
Norwegii z wielu innych krajów. Musisz przebywać w domu lub innym odpowiednim
miejscu, ale zasady nie są równie restrykcyjne jak przy izolacji domowej. Kwarantanna
oznacza, że należy w jak największym stopniu ograniczyć kontakt z innymi ludźmi, lecz
nie trzeba przebywać w całkowitej izolacji. Nie można chodzić do szkoły, pracy ani na
inne zajęcia i nie można korzystać z transportu publicznego (autobusu, tramwaju,
metra, pociągu, samolotu lub promu), ale można wyjść samemu na spacer. Jeśli zacznie
pojawiać się u Ciebie kaszel, stan zapalny gardła, zadyszka lub gorączka, ważne jest,
abyś skontaktował/a się telefonicznie z lekarzem pod numerem 116 117. Test na Covid19 jest bezpłatny w Norwegii. Kwarantanna trwa 10 dni od momentu wjazdu do
Norwegii lub ostatniego dnia ryzyka zarażenia. "
Mozesz pojsc po zakupy. Pan Andrzej ma racje.
P.S. Co ma Wroclaw do slomy i chamstwa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
P.S. Co ma Wroclaw do slomy i chamstwa?[/quote

To samo, co Poznań do oscypków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Nie mam nic do wroclawia lecz jeden cham odmowil pomocy inny zas lubil robic zdjecia mlodziezy dziecia w autobusie gdyz byl kierowca wiec to tylko osobowosc i jesli kogos obrazilem piszac ze cham byl z wroclawia to serdecxnie przepraszam ale akurat oni z tamtad pochodza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
kiaaudi napisał:
Nie mam nic do wroclawia lecz jeden cham odmowil pomocy inny zas lubil robic zdjecia mlodziezy dziecia w autobusie gdyz byl kierowca wiec to tylko osobowosc i jesli kogos obrazilem piszac ze cham byl z wroclawia to serdecxnie przepraszam ale akurat oni z tamtad pochodza

nie wiem skąd pochodzisz, ale wszyscy stamtąd nie potrafią pisać po polsku poprawnie. Jezeli kogos obraziłem pisząc, ze byłeś stamtąd, to serdecznie przepraszam, ale Ty akurat pochodzisz stamtąd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kiaaudi napisał:
Nie mam nic do wroclawia lecz jeden cham odmowil pomocy inny zas lubil robic zdjecia mlodziezy dziecia w autobusie gdyz byl kierowca wiec to tylko osobowosc i jesli kogos obrazilem piszac ze cham byl z wroclawia to serdecxnie przepraszam ale akurat oni z tamtad pochodza Skąd natomiast ty sam pochodzisz i jak tam zachowują się twoi "pobratymcy", jeżeli tak samo jak ty tutaj na tym forum i w tym temacie, to współczuję innym ościennym.
DLACZEGO!?
Ano dlatego iż nagryzmoliłeś rzewny temat na temat samopomocy i co? ano jajco.
Odpisałem tobie w dwóch postach iż jestem chętny już teraz / wtedy/ tobie pomóc, napisałem nawet na prywatne wiadomości o podanie numeru telefonu i adresu, ponieważ mieszkam za miedzą.
A ty co?! ano Jajco !!!
Zwykłe olanie pomocy i po chamsku "nabrałeś wodę w gębę".
A można było zwyczajnie podziękować i napisać iż już sobie dałeś jakoś radę.
TRUDNE? chyba jedynie w twoich stronach skąd się tu do Norge przywlokłeś.
Teraz nie dziwi mnie wcale zachowanie tego Andrzeja, jeżeli ty tak samo odnosisz się do innych to i zbierasz to coś zasiał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok