Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
Tak, bardzo lubie ostre przyprawy nie mam pojęcia co to ma do rzeczy ale spoko.
A wiesz czego bardzo nie lubię? Ludzi, którzy nazywają moją ojczyzne \"polandią\". Do takich nie mam szacunku za grosz. Kocham Norwegie i traktuje jak swój drugi dom, ale nigdy przenigdy nie nazwałabym Polski w ten sposób- z szacunku do wszystkich moich przodków, którzy walczyli i zginęli za jej wolność, żebyś ty dziś mógł po polsku pisać te wszystkie inwektywy.


Chyba pojecie sarkazmu jest Ci obce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Kamil ;)
(piniu1922)
Nowicjusz
rafal9090 napisał:
Dziękuję za konkretną odpowiedź
Czy powinienem się skontaktować z adwokatem w Norwegi czy też w Polsce?


Kontaktuj się z adwokatem w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Tak, bardzo lubie ostre przyprawy nie mam pojęcia co to ma do rzeczy ale spoko.
A wiesz czego bardzo nie lubię? Ludzi, którzy nazywają moją ojczyzne \"polandią\". Do takich nie mam szacunku za grosz. Kocham Norwegie i traktuje jak swój drugi dom, ale nigdy przenigdy nie nazwałabym Polski w ten sposób- z szacunku do wszystkich moich przodków, którzy walczyli i zginęli za jej wolność, żebyś ty dziś mógł po polsku pisać te wszystkie inwektywy.
I następne "pieprzenie nie na temat".
Co ma wspólnego z tym tematem, moja ewentualna orientacja polityczna, czy narodowościowa, weź się ogarnij i albo pisz na temat lub zamilcz taktownie.
Natomiast swoje żale patriotyczne, umieść w odrębnym swoim temacie.
TU jesteś zwykłym trollem który zaśmieca poważny temat DROGOWY I NASZYCH SZOFERUF!!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
piniu1922 napisał:rafal9090 napisał:Dziękuję za konkretną odpowiedźCzy powinienem się skontaktować z adwokatem w Norwegi czy też w Polsce?Kontaktuj się z adwokatem w Norwegii i CO TO DA? Poza tym iż prawnik skasuje znaczną kasę! za ogólną informację w temacie.
Jeżeli rozprawa już się odbyła to po herbacie i nawet Król nic nie pomoże.
Jeżeli się nie odbyła, to na wezwaniu masz informację co możesz zrobić i na jakiej prawnej podstawie.
I tyle w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok