Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Prawo jazdy - Norwegia

4 Posty
rafal bo
(rafal9090)
Wiking
Witam.
W dniu 24.03 zostałem zatrzymany przez policję która zabrała mi prawo jezdy gdyż według policjanta byle za blisko auta poprzedzającego nie otrzymałem żadnego pokwitowania na te okoliczność po rozmowie prawo jazdy miało wrócić do Polski a minął już ponad miesiąc i dokumentu brak.
Gdzie mogę uzyskać informację o mym dokumecie bo gdy dzwonię na policję w stjordal to nikt nie odbiera telefonu
Jaki jest termin odzyskania prawa jazdy wspomnę również iż dostałem zakaz na 4 miesiące
A sprawa sądową odbyle się na miejscu zatrzymania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...co tu za brednie wypisałeš?
...za nie zachowanie odstępu pomiedzy autami???
...za takie coš jest tylko mandat !
...powiedz co naprawdę nabroiłeś!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...co tu za brednie wypisałeš?
...za nie zachowanie odstępu pomiedzy autami???
...za takie coš jest tylko mandat !
...powiedz co naprawdę nabroiłeś!

Mogło tak być tyle, że pewnie jechał "na zderzaku" i na dodatek ponaglał/migał światłami.
Skoro odbyła się sprawa jak pisze, to była pewnie ostra dyskusja z policmajstrem.
I dobrze takiemu i podobnym, którzy na Norweskich drogach starają się wprowadzić "polskie standardy" .
A już zwłaszcza, śmieszą mnie na drodze "szeryfowie" migający w tunelach, jak ktoś jedzie na pozycyjnych a sami mają niesprawne przednie oświetlenie, to dopiero szczyt szczytów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...masz tutaj min. racje
...prawdopodobnie chłop odmówił przyjęcia mandatu
...konsekwencje ?jedyne możliwe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(HaniaZ)
Wiking
Człowiek was poprosił zwyczajnie o pomoc i zapytał gdzie może uzyskać informacje, a nie o moralną ocenę tego co zrobił, lub nie zrobił. Czasem słabo mi się robi jak czytam takie odpowiedzi. Totalny brak życzliwości i empatii. Polacy potrafią wylewać na Polaków tylko żółć i sączyć jad który nic nie wnosi do tematu. Smutne. Idźcie, napijcie się piwa i troche wyluzujcie proszę zamiast wszystko i wszystkich hejtować w internecie bo to zwyczajnie żałosne. Tak robią tylko przegrywy. Jeśli nie mam nic do powiedzenia albo pytania wydają mi się zwyczajnie durne, to po prostu nie czytam ich, nie zawracam sobie głowy, nie myślę o tym, nie angażuje się emocjonalnie i mam to zwyczajnie w dupie. Nie popisuje się swoją wielokropkowoscią i elokwencją, która innym tylko działa na nerwy.

Kolego, niestety nie jestem zmotoryzowana więc nie potrafie odpowiedzieć na to pytanie. Spróbuj sie skontaktować z policją w miejscowości gdzie doszło do zdarzenia, jeśli oni nic nie wiedzą to chociaż powiedzą Ci gdzie możesz uzyskać informacje na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
HaniaZ napisał:
Człowiek was poprosił zwyczajnie o pomoc i zapytał gdzie może uzyskać informacje, a nie o moralną ocenę tego co zrobił, lub nie zrobił. Czasem słabo mi się robi jak czytam takie odpowiedzi. Totalny brak życzliwości i empatii. Polacy potrafią wylewać na Polaków tylko żółć i sączyć jad który nic nie wnosi do tematu. Smutne. Idźcie, napijcie się piwa i troche wyluzujcie proszę zamiast wszystko i wszystkich hejtować w internecie bo to zwyczajnie żałosne. Tak robią tylko przegrywy. Jeśli nie mam nic do powiedzenia albo pytania wydają mi się zwyczajnie durne, to po prostu nie czytam ich, nie zawracam sobie głowy, nie myślę o tym, nie angażuje się emocjonalnie i mam to zwyczajnie w dupie. Nie popisuje się swoją wielokropkowoscią i elokwencją, która innym tylko działa na nerwy.
Kolego, niestety nie jestem zmotoryzowana więc nie potrafie odpowiedzieć na to pytanie. Spróbuj sie skontaktować z policją w miejscowości gdzie doszło do zdarzenia, jeśli oni nic nie wiedzą to chociaż powiedzą Ci gdzie możesz uzyskać informacje na ten temat.

bo widzisz Haniu, jest wielu pajacow, ktorzy zakladaja konta na forum tylko po to, zeby zadac pytanie bez wyjasnienia sprawy. W tej sprawie ten koles klamie i tyle. Nie ma takiej mozliwosci, zeby zabrali mu prawko bez wyjasnienia. Kobieto, zdejmij różowe okulary. A tacy pajace powinni byc i beda gnębieni. Chocby po to, zeby to forum trzymalo jako taki poziom. Wrzucaja pytania i znikaja, obawiajac sie dyskusji. Oczekuja gotowej odpowiedzi.. Do przeszlosci ciezko wrocic
To tak, jak z mieszkaniem.Czasem trzeba posprzatac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...moja rada dla nieobecnego,prosze!
..tylko po co ..jak nie słucha...
...albo dla nstp. jako darmowa porada...
...na 2 tygodnie przed upływem zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych...zadzwoń do swojego Wydziału Komunikacji w Polsce z zapytaniem o dokument...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
rafal bo
(rafal9090)
Wiking
Po pierwsze nie odmowilem przyjęcia mandatu
Po drugie nie było żadnej ostrej dyskusji
Po trzecie nie poganiałem nikogo światłami
Po czwarte miałem wszystko nagrane na kamerce ale ich to nie obchodziło była odległość miezona w sekundach i było 0.76
Więc piszę jak było i nie zrobiłem nic innego
Widzę że tu na tym portalu to jak ktoś napisze o poradę lub pomoc to jest oblewany błotem
Polak Polakowi wrogiem
Masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
rafal bo
(rafal9090)
Wiking
Wiesz co gościu
Pajacem to ty jesteś
Polak Polakowi wrogiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
rafal9090 napisał:
Wiesz co gościu
Pajacem to ty jesteś
Polak Polakowi wrogiem

no i Polak Polakowi wilkiem itd... Standard. Idz pajacu na policje i wyjasnij sprawe. Czego Ty szukasz na forum??? Myslisz, ze kazdy mial taka sytuacje jak Ty i udzieli Ci wskazowek?
Zrobilem kupe w majtki, drodzy rodacy na forum, poradzcie mi, co mam teraz zrobic...

- umyj sie i wypierz majtki.

- Polak polakowi wilkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok