Karta podatkowa w Norwegii na 2023

Zamów
Reklama

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Mieszkanie w Lublinie Jaka dzielnica - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski Tomasz K Angelika Mojak adam rak boj fra oszlo Michał Kwiatkowski (1506 niezalogowanych)
118 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Początkujący
Moze ktos jest z tych okolic? Planuje w najbliższych miesiacach zakupic mieszkanie w Lublinie. Początkowo aby ulokowac pieniadze, potem aby sama w tym mieszkaniu zamieszkac.
Doradzicie, gdzie warto jest się wprowadzić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Nowicjusz
Polecam szukać okolicy spokojnej ale jednoczesnie z dobrym dojazdem do centrum miasta. Nie ma nic gorszego niż problemy z dojazdami albo zakorkowane drogi podczas dojazdu albo powrotu z pracy....
Ciekawe mieszkania powstają obecnie na Połnocnej. Niektore apartamentowce są już wybudowane. Są jeszcze jakieś mieszkania na sprzedaż. ale powinnaś zainteresować się jakie.
Realizuje je ten deweloper www.luk.net.pl/
Jesli masz fundusze na kupno nowego mieszkania to bym sie nie zastanawiała. Mieszkanie takie łatwiej wyremontować.Jest wykonane z nowszych materiałów, tak więc o wiele łątwiejszy będzie koszt ogrzania. Jak również nie straci tak dużo na wartości w przyszłosci przy sprzedaży.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(grant22.81)
Wiking
czechow koncertowa nowe osiedle wszedzie blisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram