Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mąka kukurydziana, mąka ryżowa, mąka bezglutenowa - Norwegia

3 Posty
Karinx
(Karinx)
Wiking
Witam, może ktoś mi podpowie, poszukuję mąki jak w temacie: kukurydzianej i ryżowej, ewentualnie innej bezglutenowej (bez dodatkowej chemii) na wypieki dla dziecka (m.in. bułki). Czy ktoś kupował? Albo zna norweskie odpowiedniki? Z góry dziękuję za informację, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Barbara K
(Barberka)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ifkaaa
(Ifkaaa)
Wiking
Takie maki sa zawsze w sklepach z warzywami i owocami w sklepach tureckich, takie sklepy sa w Oslo na Brugata. Wiem ze sa tez w sieci Coop i podejrzewam ze w Meny tez powinni miec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Karinx napisał:
Witam, może ktoś mi podpowie, poszukuję mąki jak w temacie: kukurydzianej i ryżowej, ewentualnie innej bezglutenowej (bez dodatkowej chemii) na wypieki dla dziecka (m.in. bułki). Czy ktoś kupował? Albo zna norweskie odpowiedniki? Z góry dziękuję za informację, pozdrawiam.
W Meny'm cały repertuar.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał:W Meny\'m cały repertuar. W każdym Norweskim markecie z żywnością, jest osobne stoisko z artykułami bezglutenowymi.
Nawet nazwa jest podobna do polskiej > Glutenfri mat< lub coś w tym stylu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Asikhb napisał:W Meny\\\'m cały repertuar. W każdym Norweskim markecie z żywnością, jest osobne stoisko z artykułami bezglutenowymi.
Nawet nazwa jest podobna do polskiej > Glutenfri mat< lub coś w tym stylu.

Dziś widziałam w Meny'm. Wcześniej nie zwróciłam uwagi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał:Dziś widziałam w Meny\'m. Wcześniej nie zwróciłam uwagi Ża wysokie progi na moje obolałe nogi.
W mojej okolicy bieda aż piszczy dlatego brak jest meny, za to są remy kiwi i coopy. i pare jokerów jednak to za drogi sklep, artykuły badziewne a ceny z meny.
Takie jest moje zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Asikhb napisał:Dziś widziałam w Meny\\\'m. Wcześniej nie zwróciłam uwagi Ża wysokie progi na moje obolałe nogi.
W mojej okolicy bieda aż piszczy dlatego brak jest meny, za to są remy kiwi i coopy. i pare jokerów jednak to za drogi sklep, artykuły badziewne a ceny z meny.
Takie jest moje zdanie.

Jedno droższe, drugie tańsze...Dziś wjechałam po gumy orbit ( 10,-) i białą czekoladę Freia (20,-), przy okazji kilka innych drobiazgów głównie z promocji - jak zwykle zresztą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bodys napisał:

nie jedz bialej czekolady. To swinstwo
To bez podtekstow. Ale czarną jedz

No właśnie sto lat nie jadłam...kiedyś Tato z Niemiec przywoził białą z orzechami laskowymi Ritter chyba. A latem ktoś mi przytargał w prezencie z Polski białe "Michałki". Pyszne to było. Nawet jak świństwo trudno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Asikhb napisał:
bodys napisał:

nie jedz bialej czekolady. To swinstwo
To bez podtekstow. Ale czarną jedz

No właśnie sto lat nie jadłam...kiedyś Tato z Niemiec przywoził białą z orzechami laskowymi Ritter chyba. A latem ktoś mi przytargał w prezencie z Polski białe \\\"Michałki\\\". Pyszne to było. Nawet jak świństwo trudno

ja dostalem na komunie za komuny jeszcze.
Bylem dumny bardziej niz z zegarka Potem z 10 lat pozniej zjadlem raz i ta ilosc cukru mnie przerosla. A pozniej poczytalem o skladnikach zastepczych kakao, czyli oleju palmowym i mi przeszlo. Teraz jest moda na zastepowanie zastepczego oleju palmowego, wiec w sumie nie wiem...

W moim przypadku to był Ritter. Polecam. Spróbuj bez względu na modę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok