Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

pomoc ogólna - Norwegia

Czytali temat:
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Wiatm.

Ktos cos moze wie czy policja (norweska) pomoze w odzyskaniu pieniedzy z norweskiej gieldy (kryptowalut) ktora okazala sie (niewiem jak nazwac) oszustwem ? Oczywiscie jakis czas (ok. rok) wszystko bylo dobrze. Dodam ze strona takiej gieldy juz niestnieje wiec sie niemozna zalogowac itd.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nikt ci nie pomoze
...przecież przeczytałeś regulamin tej giełdy przed zaiwestowaniem i nie było tam nic napisane o Funduszu Gwarancyjnym tzn. że giełda działała bez Nadzoru Finansowego...
...takie giełdy po zebraniu środków od ,,płotek,, odpływają jak rekiny ,by powrócić pod inną nazwą
...przypomne!
...w Polsce ostatni zbankrutowała giełdka z Olsztyna bodajże a właściciela zastrzelono na tamtejszej plaży...wcześniej był Amber Gold...oj długo by wymieniać ...a tych internetowych złodziejaszków,kto by pamietał nazwy...
...Ps. jutro poniedziałek ..odkujesz się na nadgodzinach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
John39 napisał:
czy policja (norweska) pomoze w odzyskaniu pieniedzy z norweskiej gieldy (kryptowalut) A czy jak zakładałeś konto na tej giełdzie, to zasięgnąłeś informacje na tej policji, czy ta konkretna giełda jest legalna i czy masz pozytywną odpowiedź na piśmie z tej policji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:....Ps. jutro poniedziałek ..odkujesz się na nadgodzinach... Bardzo śmieszna i zarazem pouczająca puenta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
No niestety. Niby da sie odrobic ale jednak bedzie strata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
No niestety niezrobilem tego. Ale jest swiatelko w tunelu bo odpisali z suportu kunderservice (na maila odpisalem mimo ze strona ich niedziala). Mozliwe ze czesc odzyskam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok