Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski Tomasz Szymanski Kasia K Jan Henryk Wachala Mini M Monika Grzybowska Onty_Ja_Gabriel_3. Tytus Romek morlok Kazek111 (1342 niezalogowanych)
6 Postów
morlok
(morlok)
Wiking
proszę o pomoc gdzie znajdę informacje odnośnie wypłacania wynagrodzenia w norwegi , czy musi być konto norweskie czy może to być obojętne jakie konto , czy pracodawca może narzucić , ze tylko norweski bank. Inne pytanie , czy prawo dopuszcza wypłatę w gotówce . czy jako pracownik mam możliwość wyboru sposobu wypłacania wynagrodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
morlok napisał:
proszę o pomoc gdzie znajdę informacje odnośnie wypłacania wynagrodzenia w norwegi , czy musi być konto norweskie czy może to być obojętne jakie konto , czy pracodawca może narzucić , ze tylko norweski bank. Inne pytanie , czy prawo dopuszcza wypłatę w gotówce . czy jako pracownik mam możliwość wyboru sposobu wypłacania wynagrodzenia
1.obojętnie jakie konto nie musi być norweskie
2. Nie może ci narzucić ale może obciążyć Cię opłatą za przelew zagraniczny w zależności od opłat jego banku za takie przelewy
3.wypłata zawsze powinna być na konto ale jeśli się tak zdazy że nie ma takiej mozliwosci( Nie masz polskiego konta , czekasz na założenie norweskiego itp) to jest to dopuszczalne ALE w umowie lub aneksie do umowy powinien być stosowny zapis np.. wypłata wynagrodzenia będzie przekazywana w gotówce ponieważ pracownik nie posiada konta w banku i jest w trakcie otwierania konta osobistego.Gdy pracownik założy konto w banku w ciągu 3 dni roboczych poinformuje pracodawcę i wskaże nr rachunku bankowego do wypłaty wynagrodzenia.. na lønslippie też powinna być adnotacja o wypłacie wynagrodzenia w gotówce i że wypłata w dniu przekazania zostanie pokwitowana przez Ciebie i pracodawce..I takie pokwitowania musicie zrobić i podpisać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok