Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Trolltunga dojazd - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty Kasia K boj fra oszlo Piotr Oller Panda xoxo Magdalen@ Kristofferson Bullet famila Takatamjakas Grzesiek Jankowski (1493 niezalogowanych)
20 Postów
Panda xoxo
(Ninorsk)
Wiking
Witam, czy znacie kogoś kto oferuje przejazdy na trolltunga? Przyjeżdża do mnie rodzina, a niestety nie mam auta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Panda xoxo
(Ninorsk)
Wiking
Upp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Wiarra napisał:
Witam, czy znacie kogoś kto oferuje przejazdy na trolltunga? Przyjeżdża do mnie rodzina, a niestety nie mam auta Ile to ma być osób i czy ty, zdajesz sobie sprawę ile jest kilometrów z twojego domu do tej wątpliwej atrakcji?. To nie jest wycieczka na parę godzin, a i kierowca spać też gdzieś musi.
Ponadto, sam dojazd autem to pikuś, z parkingu ogólnego, jeżeli dalej droga jest zamknięta dla zwykłych aut, jest do przejścia tam i nazad prawie 23 kilometry i to po Norweskich górach a nie polskich pagórkach, gdzie co chwila jest jakaś budka z kawą i piwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Wiarra napisał:
Witam, czy znacie kogoś kto oferuje przejazdy na trolltunga? Przyjeżdża do mnie rodzina, a niestety nie mam auta

Nie. Ale znamy wypożyczalnie aut. Jak wszędzie na tego typu okoliczności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(LoneRider)
Wiking
Wypożyczenie auta samo w sobie nie jest drogie 800kr na dobę gorzej z KAUCJĄ ale jest zwracana a parking tam kosztował w zeszłym roku 500kr
ewentualnie jakiś pociąg, autobus trzeba sprawdzić bo warto pojechać sam bym się tam wybrał znowu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(LoneRider)
Wiking
No dobra nie ma dojazdu komunikacją :/ więc zrzutka- wypozyczalnia, na stopa, a może olneo.pl albo stąd ktoś będzie jechał. Kiedy to?
Życzę powodzenia i udanej wyprawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok