Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

RYBKI - Norwegia

Czytali temat:
zbigniew fiecko rengjøring oslo Miroman Krzysiek 76 Monika Grzybowska KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Matii. (1833 niezalogowanych)
3 Posty
zbigniew fiecko
(zbychf11)
Wiking
z oslo na dorsza gdzie pojechać żeby złapać z brzegu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Kieruj sie w strone morza.
Co do dorszy. zakaz ich lapania w Oslofjorden od 15 czerwca b.r. do odwolania z powodu przelowienia i bardzo malej ilosci tej ryby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
No w oslofiord nie połapiesz bo zakaz.. ja mam swoje miejscowki ale od Oslo to daleko hehe.. Na sandacza na Vansjø koło Moss sie wybierz dużo ryby a linia brzegowa tego jeziora wynosi okolo 250km wiec miejscówek sporo.. dużo tutaj też szczupaka i sporego okonia.. ale najlepsze ze mozna złapać miętusa..mniam..ogòlnie piekne jezioro i dużo ryby...pare dni temu moj kolega złapał sandała 15kg i szczupaka prawie 12.. a w torbie tylko 2 reklamowki z remy hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Z całym szacunkiem, ale ja bym nie zdradzał swych najlepszych łowisk z powodu porozp.... butelek po polskim piwie i wszelkiego rodzaju syfem zsotawianym przez polskich wędkarzy. Już wolałbym aby ci ludzie pili ciepłą wódę z przemytu przy 'Barwach szczęścia' niż zbliżali się do wody.

k.
napisał:
No w oslofiord nie połapiesz bo zakaz.. ja mam swoje miejscowki ale od Oslo to daleko hehe.. Na sandacza na Vansjø koło Moss sie wybierz dużo ryby a linia brzegowa tego jeziora wynosi okolo 250km wiec miejscówek sporo.. dużo tutaj też szczupaka i sporego okonia.. ale najlepsze ze mozna złapać miętusa..mniam..ogòlnie piekne jezioro i dużo ryby...pare dni temu moj kolega złapał sandała 15kg i szczupaka prawie 12.. a w torbie tylko 2 reklamowki z remy hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok