Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd do Polski - Norwegia

Czytali temat:
6 Postów
Stanisław12
(Stanisław12)
Wiking
Takie pytanko może ktoś potrzebuje wybrać się do Polski a nie bardzo ma czym chętnie odstąpię samochód bo musze dostarczyć go do Polski a nie bardzo mam czas auto sprawne ubezpieczone na numerach PL region Poznań lub inne regiony do uzgodnienia mozna jechać w kilka osób oczywiście auto typu SUV 5 osobowe

O więcej pytań proszę pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Stanisław12
(Stanisław12)
Wiking
Stanisław12 napisał: JESZCZE AKTUALNE NORMALNIE NIKT CHYBA DO PL NIE JEŹDZI MOŻE NR TELEFONU POMOŻE oczywiście sprawdzam wszystkie dokumenty kierowcy auto odbiera mój ojciec lub brat wystarczy mi dostawa do Świnoujścia jak komuś pasuje


Takie pytanko może ktoś potrzebuje wybrać się do Polski a nie bardzo ma czym chętnie odstąpię samochód bo musze dostarczyć go do Polski a nie bardzo mam czas auto sprawne ubezpieczone na numerach PL region Poznań lub inne regiony do uzgodnienia mozna jechać w kilka osób oczywiście auto typu SUV 5 osobowe
O więcej pytań proszę pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Stanisław12
(Stanisław12)
Wiking
[b]Stanisław12 napisał:[/

Zapomniałem napisać nr telefonu 93924477

[quote]Stanisław12 napisał: JESZCZE AKTUALNE NORMALNIE NIKT CHYBA DO PL NIE JEŹDZI MOŻE NR TELEFONU POMOŻE oczywiście sprawdzam wszystkie dokumenty kierowcy auto odbiera mój ojciec lub brat wystarczy mi dostawa do Świnoujścia jak komuś pasuje
Takie pytanko może ktoś potrzebuje wybrać się do Polski a nie bardzo ma czym chętnie odstąpię samochód bo musze dostarczyć go do Polski a nie bardzo mam czas auto sprawne ubezpieczone na numerach PL region Poznań lub inne regiony do uzgodnienia mozna jechać w kilka osób oczywiście auto typu SUV 5 osobowe
O więcej pytań proszę pisać
[/quote]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Stanisław12 napisał:
Stanisław12 napisał: JESZCZE AKTUALNE NORMALNIE NIKT CHYBA DO PL NIE JEŹDZI

Lata się. Trzy godziny zamiast dwunastu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Stanisław12
(Stanisław12)
Wiking
No zgadzam się ale może ktoś ma cos do przewiezienia do PL a nie ma czym różnie bywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok