Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
11 Postów
Dawid Skrzyp
(DawidSkrzypinski)
Wiking
A może wiesz jak to jest bo będę na urlopie w Polsce i wezme zwolnienie. To to normalnie przejdzie tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
DawidSkrzypinski napisał:
A może wiesz jak to jest bo będę na urlopie w Polsce i wezme zwolnienie. To to normalnie przejdzie tak?Przecież sam napisałeś wyżej iż masz stronę NAV w jednym palcu, dlatego nie bardzo rozumiem, dlaczego zadajesz takie pytanie, przecież odpowiedź na to pytanie, masz właśnie w jednym palcu.
cyt:
DawidSkrzypinski napisał:
Mam ta stronę w jednym palcu i nigdzie nie ma informacji ile czasu trzeba należeć do NAV. Nie wiem skąd to wziąłeś

Pisałem przecież wyżej iż strony nav, trzeba czytać bardzo dokładnie, a zwłaszcza przypisy w formie §-paragrafów zewnętrznych, na które to powołuje się NAV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
DawidSkrzypinski napisał:
A może wiesz jak to jest bo będę na urlopie w Polsce i wezme zwolnienie. To to normalnie przejdzie tak?

Planowana choroba?
Nie gadam z oszustami. Mam nadzieję, że poniesiesz konsekwencje każdej swojej kombinacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Dawid Skrzyp
(DawidSkrzypinski)
Wiking
Chciał bym mieć taka moc żeby planować sobie choroby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
DawidSkrzypinski napisał:
Chciał bym mieć taka moc żeby planować sobie choroby

...chorobowe już zaplanowałeś
...i jest to możliwe
...np. można zmoczyć głowe,wsiąśc do auta i przy dużej predkości wystawić łeb za szybę
...zapalenie płuc gwarantowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Dawid Skrzyp
(DawidSkrzypinski)
Wiking
Bardziej myslalem nie wsiadać na prom tylko płynąc za nim ale koniec żartów bo strasznie jakaś Pani uraziła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
napisał:
DawidSkrzypinski napisał:
A może wiesz jak to jest bo będę na urlopie w Polsce i wezme zwolnienie. To to normalnie przejdzie tak?Przecież sam napisałeś wyżej iż masz stronę NAV w jednym palcu, dlatego nie bardzo rozumiem, dlaczego zadajesz takie pytanie, przecież odpowiedź na to pytanie, masz właśnie w jednym palcu.
cyt:
DawidSkrzypinski napisał:
Mam ta stronę w jednym palcu i nigdzie nie ma informacji ile czasu trzeba należeć do NAV. Nie wiem skąd to wziąłeś
Pisałem przecież wyżej iż strony nav, trzeba czytać bardzo dokładnie, a zwłaszcza przypisy w formie §-paragrafów zewnętrznych, na które to powołuje się NAV.

dziadek żyje!jeeee
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bojfraoszlo napisał:

...np. można zmoczyć głowe,wsiąśc do auta i przy dużej predkości wystawić łeb za szybę


To dobre też na wietrzenie mózgu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok