Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

ubezpieczenie po stłuczce - Norwegia

Czytali temat:
Lukasz Grodzicki Kasia K Greg2226 Monika Grzybowska katoniasty Radosław Niedzwiedz Wiktoria Krajewska (952 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
witam. Mam pytanie co mam zrobić gdzie złożyć papiery skademelding po stłuczce gdzie winne za zdarzenie ponosi Norweg. Moja ubezpieczalnia odsyła mnie do jego ubezpieczalni że oni mają to wszystko załatwić a z tego co się dowiedziałem tutaj to mam wysłać papiery do mojej ubezpieczalni i oni muszą to załatwić . POMOCY!!!! Bo już sam nie wiem co robić i kogo słuchać. Może ktoś miał taką samą sytuację i wie jak to rozwiązać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Jedz do serwisu podaj dane sprawcy i oni to sami załatwią. Masz możliwość wypożyczenia samochodu na koszt ubezpieczalni sprawcy na czas naprawy. Polecam markowe serwisy bo ty i tak nic nie płacisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
aha czyli nigdzie nie muszę składać tych papierów tylko prosto z nimi do serwisu. A znasz może jakiś dobry serwis gdzie mogę od stawić auto?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Masz Mercedesa jedz do Mercedesa masz Opla to do Opla itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok