Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Konto bankowe - Norwegia

4 Posty
sunhope
(sunhope)
Wiking
Witam, wypełniłam wniosek o założenie konta bankowego. Otrzymałam e-maila jakie dokumenty powinnam wysłać do banku. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za dokumenty? Średnio umie j.norweski.

Vi trenger følgende dokumenter fra deg:

Gyldig oppholdskort hvis ditt statsborgerskap er utenfor EU/EØS, Sveits, USA, Canada, Japan, Australia, New Zealand eller Singapore (kopi av begge sider må vedlegges)
Et av følgende dokumenter fra Skatteetaten som bekrefter ditt norske fødselsnummer:
- Bostedsattest
- Utskrift av registrerte opplysninger fra folkeregisteret
- Underretning om registrert flytting
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
sunhope
(sunhope)
Wiking
Dziękuję bardzo ale tłumacz też potrafię obsługiwać tyle tylko że nie tłumaczy dokładnie i dalej nie wiadomo jakie konkretnie dokumenty są potrzebne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
potrzebują jakiś dokument na którym będzie widniał twój fødselsnummer/dnummer, może to być zaświadczenie o zameldowaniu lub podpisane " zarejestrowanie informacji w folkeregisteret" ( pewno dostałaś coś przy rejestracji bo niewiem co to), lub zgłoszone przemeldowania/przeprowadzki.
Ogólnie coś na czym widnieje twuj numer personalny, adres i zostało wydane przez skatteetaten
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok