Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oslo - 10 pomysłów na weekend - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Wojciech Swies Rafał B. Dominika W boj fra oszlo Magdalen@ Łukasz Ch remont.oslo bus37 Mariuszpl (1224 niezalogowanych)
277 Postów
Jestem mieszkancem Oslo od niedawna i niewiele wiem o tym miescie, ale na piewszy rzut oka wyglada ono na bardzo interesujace, na miejsce w którym nie trzeba sie nudzić.

W Osloby- Aftenposten znalazlem rubryke: Byliv 10 tips for helgen (20.-23. september).
Film, flamenco, musikk – og forskningsfest. Oslo byr på noe for enhver smak denne helgen.


Polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
karsk napisał:
Jestem mieszkancem Oslo od niedawna i niewiele wiem o tym miescie, ale na piewszy rzut oka wyglada ono na bardzo interesujace, na miejsce w którym nie trzeba sie nudzić.
W Osloby- Aftenposten znalazlem rubryke: Byliv 10 tips for helgen (20.-23. september).
Film, flamenco, musikk – og forskningsfest. Oslo byr på noe for enhver smak denne helgen.

Polecam


Ja uwazam, ze najlepiej kupic sobie flaszke oraz kebaba. I razem z kolegami usiasc na kanapie, patrzec na polska tv, narzekac, obgadywac i uazalac sie nad swym losem wygnanca i glupota tubylcow.
To jest wymarzony weekend dla prawdziwego Polaka.

A ty nie wodz ich na pokuszenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Dobrze mieć przyjaciół przed którymi moza się wygadac. Niekiedy niezbędna jest do tego woda rozmowna.
Ale jeśli ktoś ma inne upodobania może np zjeść obiad w dawnym 17.sto wiecznym więzieniu.
Rådhusgata 11 statholdergaarden. no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Dzien otwarty w remizie strazackiej na Spikersuppa ( znacie historyjke o zupie z gwożdzia? )
Åpen brannstasjon i Spikersuppa
DATO: Lørdag 22. september 2018
TID: 10.00 til 14.00
STED: Spikersuppa, Oslo sentrum
HVA: Mange brannbiler og aktiviteter for barn.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
karsk napisał:

W Osloby- Aftenposten cotygodniowa rubryka: Byliv 10 tips for helgen .
.


A poza tym bardzo ciekawie zapowiadajaca sie wycieczka noca zakonczona gratisowym koncertem. Szczegoly na stronie Norad , Nattevandring 2018: Oslo.
Bojazliwi moga byc spokojni , skoro czuwaja nad nami takie sluzby : "Høner på rømmen i Oslo – fanget av politiet"
Ha en flott helg : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok