Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

mieszkanie - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Stefan Mazur Dominika W Kasia K boj fra oszlo Piotrek GD Ostrowski noregg Magda96 Magdalen@ Dawid Kardas Łukasz Ch famila Magda Lena (1008 niezalogowanych)
5 Postów
Piotrek GD Ostrowski
(Piotrek_GD)
Wiking
witam Was, mam pytanie, slyszalem ze sa firmy ktore ubezpieczaja mieszkania za kilka tys koron przy czym nie trzeba placic wielkiego depozytu przy wynajmie mieszkania,moze macie jakies informacje jakie to firmy lub korzystaliscie z takiego udogodnienia??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Piotrek_GD napisał:
witam Was, mam pytanie, slyszalem ze sa firmy ktore ubezpieczaja mieszkania za kilka tys koron przy czym nie trzeba placic wielkiego depozytu przy wynajmie mieszkania,moze macie jakies informacje jakie to firmy lub korzystaliscie z takiego udogodnienia??

Chodzi ci o ubezpieczenie zamiast depozytu , taka opcja jest bardzo dobrym rozwiązaniem i sam z niej korzystam . Popytaj u meglerów czy mają taką opcje ,www.utleiemegleren.no/ ma na pewno . Ja płaciłem 3% d 3-miesięcznego depozytu na 3 lata , nie wiem jak jest na ta chwilę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
placi sie 4 krotnosc miesiecznego czynszu jako 11 % niezwracalnego wkladu tyle ze przy jakims ale to jest wezwanie do zaplaty, tak mozna wynajac przez meglera, prywani sie w to nie bawia bo od tego jest konto depozytowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
S83 napisał:
Piotrek_GD napisał:
witam Was, mam pytanie, slyszalem ze sa firmy ktore ubezpieczaja mieszkania za kilka tys koron przy czym nie trzeba placic wielkiego depozytu przy wynajmie mieszkania,moze macie jakies informacje jakie to firmy lub korzystaliscie z takiego udogodnienia??
Chodzi ci o ubezpieczenie zamiast depozytu , taka opcja jest bardzo dobrym rozwiązaniem i sam z niej korzystam . Popytaj u meglerów czy mają taką opcje ,www.utleiemegleren.no/ ma na pewno . Ja płaciłem 3% d 3-miesięcznego depozytu na 3 lata , nie wiem jak jest na ta chwilę


13 % ja płaciłem od 3 Msc czynszu (4680 nok) błąd dość znaczny się wdar.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
S83 napisał:
S83 napisał:
Piotrek_GD napisał:
witam Was, mam pytanie, slyszalem ze sa firmy ktore ubezpieczaja mieszkania za kilka tys koron przy czym nie trzeba placic wielkiego depozytu przy wynajmie mieszkania,moze macie jakies informacje jakie to firmy lub korzystaliscie z takiego udogodnienia??
Chodzi ci o ubezpieczenie zamiast depozytu , taka opcja jest bardzo dobrym rozwiązaniem i sam z niej korzystam . Popytaj u meglerów czy mają taką opcje ,www.utleiemegleren.no/ ma na pewno . Ja płaciłem 3% d 3-miesięcznego depozytu na 3 lata , nie wiem jak jest na ta chwilę

13 % ja płaciłem od 3 Msc czynszu (4680 nok) błąd dość znaczny się wdar.


jest i 6 mies wiec nie do konca blad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
To może być dobre wyjście jeśli nie ma się na depozyt, ale trzeba pamiętać że kwota ubezpieczenia przepada. A co jeśli po roku trzeba się będzie przeprowadzić? Depozyt można odebrać, o ile nie zdewastuje się lokalu, z procentami jak z normalnego konta oszczędnościowego. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok