Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Transport samochodu do Polski - Norwegia

Czytali temat:
Ricco Xxxxxx jony jony Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski Kasia K Ewa Adam zgarniacz zgarniacz krakusik pikpokpuk Jarek Stolarczyk Shee-p Matido (971 niezalogowanych)
1 Post
Shee-p
(Shee-p)
Wiking
Moi Drodzy! Potrzebuje Waszej pomocy. Szukamy loty, która będzie jechała do Polski i moze zabrać nasz samochód, ktory jest po poważnej awarii. Jesteśmy na dalekiej polnocy w miejscowości Kirkenes. Czy ktoś moze pomoc? Moj numer to 509 232 789. Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Zastanow sie, czy nie lepiej naprawic samochodu na miejscu. Szansa, ze ktos akurat bedzie jechal pusta laweta z Kirkeness do Polski wynosi 1:1000. A koszty takiego transportu to na pewno ponad 5000 zl.

Shee-p napisał:
Moi Drodzy! Potrzebuje Waszej pomocy. Szukamy loty, która będzie jechała do Polski i moze zabrać nasz samochód, ktory jest po poważnej awarii. Jesteśmy na dalekiej polnocy w miejscowości Kirkenes. Czy ktoś moze pomoc? Moj numer to 509 232 789. Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jarek Stolarczyk
(viptrade)
Wiking
Cześć popieram kolegę, tak sie składa że jestem mechanikiem i myślę że mogę Wam pomóc. Skontaktujcie sie to może wspólnymi siłami coś uda sie nareperować. Wasz telefon milczy wiec jeśli nadal potrzebujecie pomocy to napiszcie na PM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok