Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

podatek-rozliczenie - Norwegia

Czytali temat:
K... P... Tomasz Szymanski adam hryciuk VIOLA72 KEJA Miroslaw Kiersznik MultiNOR Konsultant Kasia K Łuk Klun Zdzislaw Cieszynski ja ja Łukasz Ch Darek1234 Dla Punktow (566 niezalogowanych)
2 Posty

(AleksandraZ)
Wiking
Cześć. Pracowałam w ubiegłym roku sezonowo w Norwegii przez ok. 6 miesięcy. Mam w urzędzie zarejestrowane dwa adresy - jeden mojego byłego pracodawcy i jeden w Polsce. Nie wiem teraz, gdzie przyjdzie informacja podatkowa i w urzędzie, gdy do nich dzwoniłam, też nie byli pewni. Swoją drogą, próbuję teraz zarejestrować nowy adres w Oslo - tzn. wysłałam formularz już sporo czasu temu, ale ciągle tego nie zarejestrowali, nie wiem dlaczego. I tak zresztą jest chyba za późno by na ten nowy adres mi to wysłali. Pytanie brzmi: co mam zrobić z informacją, którą otrzymam (jeśli otrzymam)? Jeśli dobrze zrozumiałam urzędnika, to mam jedynie sprawdzić, czy informacja jest prawidłowa i zgłosić jeśli nie jest. Ale może źle zrozumiałam. Dodam, że nie mam konta elektronicznego na stronie Skatteetaten.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Darek1234
(Darek1234)
Wiking
Powinno ci przyjsc na polski adres
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Bliżej nas