Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

ile trzeba zarabiac w polsce zeby zyc jak w norwegii - Norwegia

12 Posty

(marekponiat)
Wiking
przykladowo jesli tu mam 22 tys na msc na reke to ile musialbym miec w polsce zeby tak zyc jak tu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
marekponiat napisał:
przykladowo jesli tu mam 22 tys na msc na reke to ile musialbym miec w polsce zeby tak zyc jak tu?

Wszystko zalezy jakie mialbys miec oplaty w No.. jak i w Pl.. wiadomo w kazdym kraju ceny utrzymania,"zycia" sa ròzne..,ale w Pl mozna tez tyle miec na m-c co w No.. zalezy jak ustawisz sobie swoj status zawodowy.. ,co jest podlozem Twojego zapytania..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(marekponiat)
Wiking
tu mam okolo 11 tys na msc oplat z wyzywieniem , wynajmuje pokoj
zona mieszka w polsce
zostaje mi ok 10 albo 11
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(marekponiat)
Wiking
a w polsce za mieszkanie place 600 zl z mediami bo mamy swoje
wiec zostaje wyzywienie i jakis relax
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
zarabiasz 22 tys kr i piszesz ze to 11 tys kr...to moze 3 latat temu ale teraz to ok 9 tys zl...wynajmujesz pokoj i super hiper...wez sie facet lepiej ogarnisz bo pierdzielisz glupoty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kaaaaa
(Kaaaaa)
Wiking
Naucz sie czytac. Napisal ze 11 tys wychodza go oplaty i wyzywienie a nie ze 22 tys koron=11 tys zl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
marekponiat napisał:
przykladowo jesli tu mam 22 tys na msc na reke to ile musialbym miec w polsce zeby tak zyc jak tu?
Z połową tego żyłbym jak jakiś pan w Szczecinie.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Żeby najlepiej zobrazować twoje pytanie to zastanów się , nie ile musisz zarobić by żyć tak jak w Norwegii tylko jak długo będziesz musiał pracować by zbliżyć się do Norweskiego wynagrodzenia gwarantowanego za 7,5 h .
W Polsce można zarobić oczywiście tylko przekłada się to na poświęcony czas a o pracy za 7,5 h można pomażyć ( oczywiście jako pracownik fizyczny ) .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(marekponiat)
Wiking
torsdag 4 ty tak na powaznie czy udajesz? napisalem ze zycie kosztuje mnei tu 11 tys koron
5 pokoj i 6 wyzywienie i reszta
5 tys za pokoj i 6 tys za reszte rzeczy, mam napisac jeszzce raz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
marekponiat napisał:
torsdag 4 ty tak na powaznie czy udajesz? napisalem ze zycie kosztuje mnei tu 11 tys koron
5 pokoj i 6 wyzywienie i reszta
5 tys za pokoj i 6 tys za reszte rzeczy, mam napisac jeszzce raz?


to zwyczajnie klepiesz biede...pokoj...w polsce tez w pokoju mieszkasz.....ludzie przyjezdzaja tu i po miesiacu zachlyst...pomieszkaj kilka lat i sie wypowiadaj nad porownaniem standardow zycia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok