Witam.mam pytanie.czy będąc na zwolnieniu lekarskim w Polsce firma może wypłacić ferripenge za rok 2017???dodam że pracowalem w norwegii
8 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Kreftforeningen (Norweskie Stowarzyszenie do Walki z Rakiem) oferuje informacje dla Polaków mieszkających w Norwegii. Stowarzyszenie do Walki z Rakiem działa na rzecz zapobiegania zachorowaniom na nowotwory, zwiększenia liczby wyzdrowień oraz zapewnienia możliwie najlepszej jakości życia chorym i ich bliskim. Dowiedz się jakie masz prawa jako pacjent, a także jak pomóc bliskim chorym na raka. Więcej informacji znajdziesz na polskiej stronie Kreftforeninge.