Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Czy warto - Norwegia

20 Postów
Andi12
(Andi12)
Wiking
Witam jestem tu pierwszy raz czy ktoś może doradzić i ma doświadczenie może niedawno się przprowadził czy warto sprowadzić tu rodzinę tak się zastanawiam po opłatach zostaje mi jakieś 16000 kr czy na początek starczy to na normalne życie a mam dwoje dzieci ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(WarmiaIMazury)
Nowicjusz
Andi, Prawdopodobnie nie uwzglednies wszystkich wydatkow, poniewaz jedna osoba pracujaca z dwojka dzieci i zona bez pracy - 16 tys. wydaje sie dosc duzo. Znam takie rodziny, ze ledwo zostaje tysiac dwa po odliczeniu wszystkich oplat stalych.
Zastanow sie jeszcze raz czy dobrze ten budzet zrobiles.
k.

Andi12 napisał:
Witam jestem tu pierwszy raz czy ktoś może doradzić i ma doświadczenie może niedawno się przprowadził czy warto sprowadzić tu rodzinę tak się zastanawiam po opłatach zostaje mi jakieś 16000 kr czy na początek starczy to na normalne życie a mam dwoje dzieci ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Jak po opłatach zostaje Ci 16 k to ciekawy jestem ile zarabiasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Andi12
(Andi12)
Wiking
no średnio po podatku 29000 kr zostaje minus opłaty czasami troszkę więcej czasmi mniej zależy ile godzin zrobię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Andi12 napisał:
no średnio po podatku 29000 kr zostaje minus opłaty czasami troszkę więcej czasmi mniej zależy ile godzin zrobię

a wychodzisz kiedykolwiek z pracy ? niedziela wolna ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok