Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Epapierosy - Norwegia

3 Posty
jarek1341
(jarek1341)
Wiking
Pytanie do tych posiadaczy e-papierosów, którzy często latają Norwegia-Polska. Mieliście jakieś problemy na lotniskach z tym związane? Ja będę leciał z Molde i nie wiem czy za posiadanie epapierosa nie będę narażony na jakiś mandat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magdalena G
(MJG)
Wiking
Na lotnisku nie można używać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kasia Kowalska
(ilonka64644)
Wiking
ja latam z e-papierosem juz kilka lat. Nigdy nie mialam problemow na lotnisku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Cichaczem można dymka w kibelku puścić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magdalena G
(MJG)
Wiking
Można mieć ,ale nie można używać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
jarek1341
(jarek1341)
Wiking
Pytałem pewnego norwega i powiedział mi że jeśli będzie w bagażu podręcznym to mi go wyrzucą, stąd koje obawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kasia Kowalska
(ilonka64644)
Wiking
Ja mam zawsze epapierosa przy sobie. W kieszeni w bluzie Olejki luzem w bagazu podrecznym. Zazwyczaj biore ze soba 10 olejkow. Nigdy mnie nikt o to nie pytal, ale i nigdy nie mialam kontroli. Nie palilam og na lotnisku. Takze za posiadanie epapierosa nikt Ci nic nie powinien powiedziec.
Slyszalam rozne opinie na temat epapierosow. Od recepty od lekarza po zakaz palenia epapierosa w Norwegii. Natomiast mi nigdy nikt osobiscie nie zwrocil uwagi, ze nie wolno czy cos... Z tego co kiedys czytalam na ten temat to jest zakaz handlu epapierosami i olejkami ale posiadac mozna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok