Hej. Jak napisac poprawnie wypowiedzenie z pracy po norwesku? W Norwegii jest podobnie jak w Polsce z wypowiedzeniem??? Liczy sie zawsze od poczatku miesiaca??? Pomoze ktoś??
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Projekt od zaraz. Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy/monterów rurociągów (pipefitterów) do długoterminowego projektu.