Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

praca - Norwegia

1 Post
Sebastian Grzegorzewski
(SebastianGrzegorzewski)
Wiking
Witam . Byłbym zainteresowany stałą praca w Norwegi .
Obecnie od 6 msc. przebywam i pracuje w Oslo jako robotnik prac wykończeniowych , pomocnik stolarza , ogólno budowlany też (nie boje sie kazdej pracy) . Jezyk angielski na poziomie budowy tzn. w pracy sie dogaduje. mam 23 lata jako malarz pracuje od 18 roku zycia w Polsce , Lodnynie i obecnie w Norwegi . Szukam pracy z jakimś zakwaterowaniem albo chociaż z pomocą załatwienia bo nie mam się gdzie zatrzymać przy zmianie pracy . Czekam na jakieś oferty , wtedy można pogadać i wszystko wyjaśnić .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
SebastianGrzegorzewski napisał:
Witam . Byłbym zainteresowany stałą praca w Norwegi .
Obecnie od 6 msc. przebywam i pracuje w Oslo jako robotnik prac wykończeniowych , pomocnik stolarza , ogólno budowlany też (nie boje sie kazdej pracy) . Jezyk angielski na poziomie budowy tzn. w pracy sie dogaduje. mam 23 lata jako malarz pracuje od 18 roku zycia w Polsce , Lodnynie i obecnie w Norwegi . Szukam pracy z jakimś zakwaterowaniem albo chociaż z pomocą załatwienia bo nie mam się gdzie zatrzymać przy zmianie pracy . Czekam na jakieś oferty , wtedy można pogadać i wszystko wyjaśnić .


Tutaj poszukaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok