Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pilne - Norwegia

2 Posty
Agnieszka Jakubowska
(AgnieszkaJakubowska)
Wiking
czy ktos pozyczy samochod na jutro 15 04 oczywiscie odpl tele 96742479
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
tomcioM
(tomcioM)
Wiking
napisał:
czy ktos pozyczy samochod na jutro 15 04 oczywiscie odpl tele 96742479Bardzo śmieszna prośba.
Zwłaszcza iż ten podany numer, jest zastrzeżony w norweskim systemie spisów telefonicznych.
To dokładnie tak samo, jakby złodziejowi oddać swój majątek i jeszcze mu podziękować iż chce go brać.
Niemniej, mogę użyczyć mego auta razem z kierowcą za odpowiednią Świąteczną opłatą.
Spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Agnieszka Jakubowska
(AgnieszkaJakubowska)
Wiking
nie jestem zlodziejka jestem tu z rodzina a numer jest normalny i wypraszam sobie takie wpisy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
tomcioM
(tomcioM)
Wiking
AgnieszkaJakubowska napisał:
nie jestem zlodziejka jestem tu z rodzina a numer jest normalny i wypraszam sobie takie wpisyTak, numer samego telefonu i owszem, może jest i normalny, jednak tego nie można sprawdzić w Norweskim spisie ponieważ NIE ISTNIEJE lub JEST ZASTRZEŻONY!
A to już nie jest normalne i zakrawa na oszustwo, inaczej zwane złodziejstwo!

Søk etter 96742479 ga dessverre ingen treff.
Nummeret finnes ikke i vår database, er hemmelig eller reservert mot visning på nett.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
tomcioM napisał:
AgnieszkaJakubowska napisał:
nie jestem zlodziejka jestem tu z rodzina a numer jest normalny i wypraszam sobie takie wpisyTak, numer samego telefonu i owszem, może jest i normalny, jednak tego nie można sprawdzić w Norweskim spisie ponieważ NIE ISTNIEJE lub JEST ZASTRZEŻONY!
A to już nie jest normalne i zakrawa na oszustwo, inaczej zwane złodziejstwo!

Fakt, ze pytanie o pozyczenie samochodu jest glupawe, ale nie trzeba zaraz wyzywac ludzi od zlodziei.
Wystarczy, ze masz telefon z pracy i juz go nie ma go w zadnym spisie. Nie trzeba byc oszustem, zeby numer byl "tajny". U mnie w pracy takich "oszustow" z "tajnymi" numerami telefonow jest z 1000.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Żadna szanująca się firma nie ma zastrzeżonych numerów telefonów , tylko naciagacze i oszuści , też używam firmowego numeru i nie jest zastrzeżony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
robertoslo2 napisał:
Żadna szanująca się firma nie ma zastrzeżonych numerów telefonów , tylko naciagacze i oszuści , też używam firmowego numeru i nie jest zastrzeżony
Glupoty piszesz. Duzo firm ma telefony co nie wyskakuja jezeli je szukasz na gulesider.no czy podobnych portalach. I sa to duze, znane firmy. Choc watpie, ze jest to podyktowane tajnoscia. Pewnie juz raczej z tym, ze komus tam nie chcialo sie numeru zarejstrowac, oraz z tym, ze z osoba mozna zawsze skontaktowac sie dzwoniac do zakladu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
icek1
(icek1)
Nowicjusz
lindorff ma zastrzezone numery ,fastlegge tez .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok