Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

AS - Norwegia

33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
witam.firme jednoosobowa zamknalem i otworzylem As.czy jest jakas strona internetowa gdzie sa jakies przetargi aby otrzymac prace(projekt).puki co mam prace z 3 reki (ja jestem czwary) nie podoba mnie sie to!!!!pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(lordvein)
Wiking
mittanbud.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
5 lat temu bylem tam zarejestrowany i tylko jedna prace zalapalem...bieda.malowanie domu...wiecej wydalem na nowe ruusztowanie jak zarobilem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
kubunia napisał:
5 lat temu bylem tam zarejestrowany i tylko jedna prace zalapalem...bieda.malowanie domu...wiecej wydalem na nowe ruusztowanie jak zarobilem..

...a czemu to akurat AS...
...żeby być podwykonawcą?
...skoro jesteś fachurą...
...to zatrudnij się na etacie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(lordvein)
Wiking
Wszystko zależy od tego czym się zajmujesz i jakie papiery ma Twoja firma.Ja akurat mam sporo projektów z mittanbuda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
hej,wlasnie mam problem bo zajmuje sie mantazem sufitow akustycznych tzw.himling.jeszcze nie znalazlem oferty na mittanbud w tym temacie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
a czemu nie..??poto zeby nie stac w miejscu!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
ja wiem ale dzwonili do mnie nie jednokrotnie...mowilem czym sie zajmuje i wysylaja mi darmowe oferty wymiany dachowek itd...a to nie o to chodz...Pani,ktora dzwonila z Mittanbud tlumaczylem czym sie zajmuje ale chyba nie maja ofert skoro wysyla mnie oferty na prace zewnetrzne...moze zle wytlumaczylem...no nie wazna...pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
a czemu nie..??poto zeby nie stac w miejscu!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
gdzie moge sie starac o taki Sentral godkjenning?w tej branzy??chyba nie wiesz...spojz.klochimling.no(wszystko co widzisz robilem sam...o kontakty tez sie nie martwie tylko ,ze te kontakty ciagle chca zarabiac wiecej niz powinni..a co do stawki to nie mowmy..nie nazekam.tylko wkuza mnie to,ze wciaz im malo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok