Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

WTPADEK W PRACY - Norwegia

4 Posty
Jasiu35
(Jasiu35)
Wiking
Witam wszystkich. Jestem po wypadku ktory wydarzyl sie w pracy niecale 2 tyg temu obecnie jestem juz w domu oczywiscie lezalem w szpitalu itd mam zlamane zebra pekniete kregi poobijany itd mam problemy z chodzeniem i najprostszymi czynnosciami z tego tez powodu do opieki nade mna przyleciala zona z polski czy moze ktos mie poradzi co mi sie teraz nalezy gdzie sie udac itd ??? Czytalem wiele artykulow ale poza odszkodowanami nic wiecej tam nie pisza. moze bedzie ktos zorientowany i mi pomoze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jasiu35
(Jasiu35)
Wiking
tak.... lezalem w szpitalu jestem polamany wypadek mial miejsce w pracy byla policja pogototie straz dzwig ktory mnie zdejmowal itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
a co to jest WTPADEK ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
mądrzy zrozumieli a głupi nie wie o co chodzi......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Jasiu35 napisał:
Witam wszystkich. Jestem po wypadku ktory wydarzyl sie w pracy niecale 2 tyg temu obecnie jestem juz w domu oczywiscie lezalem w szpitalu itd mam zlamane zebra pekniete kregi poobijany itd mam problemy z chodzeniem i najprostszymi czynnosciami z tego tez powodu do opieki nade mna przyleciala zona z polski czy moze ktos mie poradzi co mi sie teraz nalezy gdzie sie udac itd ??? Czytalem wiele artykulow ale poza odszkodowanami nic wiecej tam nie pisza. moze bedzie ktos zorientowany i mi pomoze .

Tutaj znajdziesz pomoc: www.mojanorwegia.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy-norwegia
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok