Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdzie znajdę lokum ? - Norwegia

11 Postów
Norbert Stokłosa
(NorbertStoklosa)
Wiking
Witam dzisiaj przyjechałem do Oslo i nie mam jak dzwonić dopiero jutro aktywuje kartę i nie mam gdzie spedzic nocy czy jest ktoś w stanie mi pomóc nie jestem lumpem nie chce spać na dworcu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
NorbertStoklosa napisał:
Witam dzisiaj przyjechałem do Oslo i nie mam jak dzwonić dopiero jutro aktywuje kartę i nie mam gdzie spedzic nocy czy jest ktoś w stanie mi pomóc nie jestem lumpem nie chce spać na dworcu
Prześlij mi PW numer do osoby do której przyjechałeś. Zadzwonię i poinformuję że już jesteś na miejscu, niech Cie odbierze. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Norbert Stokłosa
(NorbertStoklosa)
Wiking
Przyjechałem do pracy i mam parę koron myślałem że to inaczej sobie zakatwie ale jest niedziela i jest wszystko zamknięte jutro muszę się udać do agencji pracy i mam nadzieję że tam z nimi to ustale ale i tak wiem że jestem w dupie ale w Polsce byłem w takiej samej sytuacji więc postanowiłem spróbować swoich sił tutaj a potrafię pracować znam komunikatywnie j angielski i poszukuję pracy jako fliziarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...na najbliższym posterunku Policji ,po norwesku POLITI...
...możesz skorzystać z telefonu a jak dobrze zagadasz to odwiozą Cie pod wskazany adres...
,,,opcja 2/ zaczep kogoś na ulicy i popros o skorzystanie z telefonu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
NorbertStoklosa napisał:
Przyjechałem do pracy i mam parę koron myślałem że to inaczej sobie zakatwie ale jest niedziela i jest wszystko zamknięte jutro muszę się udać do agencji pracy i mam nadzieję że tam z nimi to ustale ale i tak wiem że jestem w dupie ale w Polsce byłem w takiej samej sytuacji więc postanowiłem spróbować swoich sił tutaj a potrafię pracować znam komunikatywnie j angielski i poszukuję pracy jako fliziarz

...czyli nie masz jeszcze pracy?...
...a do kogo przyjechałes w takim razie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Norbert Stokłosa
(NorbertStoklosa)
Wiking
Mam telefon lecz nie włączyłem roamingu w Polsce i straciłem zasięg a odnośnie do kogo hmm przyjechałem szukać szczęścia w Norwegii moje życie w Polsce straciło sens rozszedlem się z dziewczyną i miałem dola nie mogłem dłużej tam siedzieć myślałem że są tutaj jakieś noclegownie czy coś takiego a daleko mi do cyganów ale widzę że nie będzie łatwo naprawdę ciężko to widzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Jeszcze z dworca nie wyszedł a już zagaduje blondyne
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...m-pokoju.html#424280
Kolego jesteś hardkorem. Jak masz trochę kasy to prześpij się w autobusie powrotnym i lepiej przygotuj do wyjazdu. Chyba że jesteś umówiony jutro w agencji. Powodzenia

szukam pokoju - Norwegia szukam pokoju - Forum ogólne - Dyskusja ogólna - Forum Norwegia - szukam pokoju www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Norbert Stokłosa
(NorbertStoklosa)
Wiking
Ok nie było tematu szkoda tylko Że znam tylko angielski widzę że nie znajdę tutaj za bardzo pomocy przepraszam za kłopot do jutra muszę przeżyć jakoś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
NorbertStoklosa napisał:
Mam telefon lecz nie włączyłem roamingu w Polsce i straciłem zasięg a odnośnie do kogo hmm przyjechałem szukać szczęścia w Norwegii moje życie w Polsce straciło sens rozszedlem się z dziewczyną i miałem dola nie mogłem dłużej tam siedzieć myślałem że są tutaj jakieś noclegownie czy coś takiego a daleko mi do cyganów ale widzę że nie będzie łatwo naprawdę ciężko to widzę

...coś mi się wdaje,że ty w ogóle nie jestes umówiny w zadnej agencj...
...przyjechałes w ciemno,goły i wesoły, w środku zimy...
...a co robiłes jak miałeś tego,,doła,,?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
NorbertStoklosa napisał:
Ok nie było tematu szkoda tylko Że znam tylko angielski widzę że nie znajdę tutaj za bardzo pomocy przepraszam za kłopot do jutra muszę przeżyć jakoś

...smiało atakuj Norwegow po angielsku,90% zna ten jezyk...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok