Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

KURS JĘZYKA POLSKIEGO?zainteresowany? - Norwegia

Czytali temat:
wojciechowski edward jan paweł Jan Maryjan Katarzyna Zielińska Mateusz Grochocki Kasia K boj fra oszlo tabaluga smok wawelski hei!sandokan Ole_Nordmann (887 niezalogowanych)
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Witam Szanowną Emigrację Zarobkową!

Moge zorganizowac Wam kurs podstawowy jezyka polskiego.Wiem,że macie z tym problem.Chetnych zapraszam na prive.Uszanuje kazdego z Was bez względu na wykształcenie czy też jego brak.Pozdrawiam .Ps. Kurs byłby odpłatny,gdyż to jest język ojczysty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Dzien dobry!
Jaka cena i czy zawiera koszt materialow pomocniczych? Interesuje mnie B1
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Własnie wracam do kraju i zapomniałem języka w gębie. Z chęcią skorzystam z takiego kursu ale musi uwzględnić łacinę podwórkową z elementami greki klasycznej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
edzio napisał:
Własnie wracam do kraju i zapomniałem języka w gębie. Z chęcią skorzystam z takiego kursu ale musi uwzględnić łacinę podwórkową z elementami greki klasycznej.
Takie kursy sa organizowane na budowach w Ószlo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Chuck Norris napisał:
edzio napisał:
Własnie wracam do kraju i zapomniałem języka w gębie. Z chęcią skorzystam z takiego kursu ale musi uwzględnić łacinę podwórkową z elementami greki klasycznej.
Takie kursy sa organizowane na budowach w Ószlo


Dziękuję za szybki odzew.Potwierdzam ,,że najszybsze kursy łaciny i greki odbywaja się codziennie na okolicznych budowach.Dodatkowym atutem tamtych kursów jest ich
,,darmocha,, ,chociaż surowe podejście naucycieli do ,,tępych uczniów,, może być ,,minusem,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Chuck Norris napisał:
Dzien dobry!
Jaka cena i czy zawiera koszt materialow pomocniczych? Interesuje mnie B1



1.300kr/h 2. Elementarz. 3. Po takim kursie spokojnie zaliczysz test sześcioklasisty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
1. 25 kr/h 2. Elementarz. 3. Po takim kursie spokojnie zaliczysz test sześcioklasisty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok