Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
No to musi byc gumisiowysok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Prosze sie nie nasmiewac. Regips to powazna rzecz !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
O Takk jest to sprawa wiec trza po swiecic i opisac w miare kompetensutveckling a nie hhhahhac sie . Moje zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
No to jak nie ma co porownywac to dlaczego porownujesz?
Ale tych jaskin to mi nie wytlumaczyles...............hm................
Czy Polaka mieszkajacego w zasranej chacie na wsi tez uwazasz za cos gorszego od siebie?
Hm.....kamienna chata i murowany dom w miescie. Czy to macos wspolnego z byciem gorszym czy lepszym?
No ale jakby nie bylo..............to w koncu ty ciagniesz kase od nich, nie oni od ciebie. A taki niby kulturalny Jak sa biedni i z jaskini to wspomoz ich, tak jakby dobra kultura nakazywala. No i trzymaj sie faktow a nie fantazjuj
No i dziwne..........wcale nie uwazam sie za biednego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
napisał:
Jak sa biedni i z jaskini to wspomoz ich

Ktos mialby wspierac ten nieudolny system. Winne za dziadowski stan mieszkalnictwa wynika z astronomicznych cen ziemi wokol miast. Czesto cena ziemi kosztuje wiecej niz koszt budowy domu. Niech panstwo zrobi co potrafi najlepiej i wprowadzi wysokie podatki od ziemi w zurbanizowanym obszarze, wtedy ceny spadna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Pelen podziwu dla dla twoich niezwyklych zdolnosci do rzeczowej argumentacji, podkulam ogon i przyznaje racje Norwegia nie dorownuje Polakom ani pod wzgledem kulturowym ani tez gospodarczym. Inteligencja tez Polakom nie dorownuja ze wzgledu na powszwchne i uwarunkowane tradycja wiesniactwo. Zabieram sie za to co potrafie..........regipsy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
I kazdy zamontowany regips (pomijajac te cztery ktore zepsulem) ogladam z duma i mowie sobie: ale kurna jestem inteligentny, zaden norek mi nie podskoczy!! Jak mysmy tych turkow pod Wiedniem.............ma sie te tradycje
Masz kurna racje Ola..........nikt nam nie podskoczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
Masz kurna racje Ola..........nikt nam nie podskoczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to juz sobie dopowiadasz, ja pisalem tylko ze w porownaniu norwegii i polski to norwegia dosc blado wypada, wiadomo ze polka tez nie jest swieta ale tutaj jest zwyczajnie pusto, na polkach 2 rodzaje srodkow do mycia naczyc, 5 firm od margaryny, taki to kraj gdzie od 30 lat cos sie dopiero buduje. Zeby czlowiek mial wybor w lodowce musi do szwecji jezdzic do swiata


Wtrace sie a propos zywnosci.Skoro w Norwegii jest 5mln ludzi a w Pl 40mln,to po co mialby byc jakis super wielki wybor.Zadna z tych firm najzwyczajniej w swiecie nie utrzymalaby sie.Zawsze mozna do ciapkow sie udac i tam juz jest jakies urozmaicenie.Nawet karpia w zimie trafisz.Co z tego,ze w Pl masz wybor np. takich glupich sokow w kartonie,skoro roznia sie tylko opakowaniami,a sa robione z takiego samego koncentratu?To wybor dla nieswiadomych.Mozna dziesiatki przykladow podac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(elkajan)
Początkujący
.Aleś bracie tą płytą namieszał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
artmalarz
(artmalarz)
Wiking
20 zł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok