Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Mieli ją kłaść na sufit podobno, a ja jedną z nich uszkodziłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
To nie były ich płyty, tylko sąsiadów i ponoć domagają się takiej zapłaty. Dowiedziałem się o tym przypadkiem i chcę to wyjaśnić. Mogę za nią zapłacić, tylko, że nie wiem ile na prawdę to kosztuje. Nie mam możliwości sprawdzenia, a norweskiego nie znam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Ale gdzie na sufit? I czy ci powiedzieli ze to gips czy sam zes sobie to wymyslil ze to gips.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Bo jestem facetem i wiem, czy to gips, czy też nie.Mam dom i sam sobie kładłem identyczne, jak adoptowałem strych parę lat temu. Nie znam tylko norweskich realiów cenowych. Zniszczyłem,trudno się mówi- mogę zapłacić, ale w uczciwej cenie !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
zo za chamstwo,,zeby po 6 miesiacach upominac sie czy tez żądacć zapłaty za jakąś ,,zakichaną płyte regipsową,,Jeżeli nadepnąłes niechcąco to był to wypadek .Według mnie jeżeli nadepnąłeś to uszkodzona rzecz leżała niezabezpieczona! co oznacza ,że czas zmienić znajomych bo nie mają szacunku do ciebie a Im proponuję zmieniś sąsiadów ,bo też są małostkowi.Powtażam jescze raz taka plyta tak naprawde nie ma żadnej wartości po wyniesienu jej już ze sklepu.
Pomyśl a gdybys wdepnął w np. koszyk ze świezo zebranymi grzybami to niby co masz je pós i nazbierać.Czyste chamstwo ,Powtarzam.po 6 miesiącach,zabawne.
.Ps1/ jak będą sie upierać to rzuc im w twarz1/2 wartości czyli 75 koron,bo plyta była już ,,używana,,.głupi znajomi i bezczelni sasiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jacek Hebzie
(JacekHebzie)
Wiking
Dzięki wszystkim za odpowiedzi !!!! Mam już teraz przynajmniej wyrobiony pogląd na ten temat i jakieś rozeznanie cenowe.No niestety, chyba jednak ktoś chciał mnie wykorzystać...przykre, ale cóż..!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Za glupote nalezy placic i 3.000 to najmniejsza z mozliwych rekompensata. Znam sie na tym bo sam jestem od regipsowania.(i glupoty tez). Przeciez ta plyta nosila znamie twojej szlachetne polskiej stopy wiec musi byc droga. Plac bez namyslu bo tanio sie wykpiles !!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Interesujace Czy przy tak silnych , odkrywczych i przekonywujacych stwierdzeniach moglbys jeszcze podac kryteria porownawcze bagactwa kulturowego? No i gubie sie z tymi jaskiniami Norwegowie wyszli z jaskin - bez watpienia,..........a Polacy? Nie z jaskin? Z kaczej du.y moze?
A te gospodarke to jak porownujesz? Bo jak narazie to wszystkie liczby mowia cos innego

Ok, ok. Moze tak ci sie tylko pieprznelo. Taki "oppgulp"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Moze tu chodzi o kulturmjølk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
"kulturmjølkoppgulp"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok