Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
W jezyku norweskim juz nawet potrafie sie przedstawic a to znak ze za dlugo tu jestem Na te kursy wysylaja wszystkich czy to kwestia "szczescia"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
pawel piotr mar
(packard1129)
Wiking
troche angielskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Jesli masz zawod, to ci nie zrobia zadnych kursow. Powiedza ci zebys szukal pracy w swoim zawodzie. Takie cos moga zaoferowac nieukom bez wyksztalcenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
Na te kursy wysylaja wszystkich czy to kwestia \"szczescia\"?

zalezy od tego czy saksbehandler w navie wstal lewa czy prawa noga. Ale jak bedziesz na dagpenger to warto isc na taki kurs, masz tam aspekt realnego poszukiwania pracy, jak sie zachowac na intervju, jakie pytania zadaja i jak odpowiadac na nie, jak napisac søknad.. naprawde fajna sprawa.

Nav moze tez zrobic ci papiery na wozki czy prawko na tira...tylko trza to ladnie ulozyc slownie i na temat

Uprawnien potrzebnych w pracy mam az za duzo i dlatego mnie nie zwolnia dobrowolnie. Nie chce zadnych kursow, chce swietego spokoju i pomocy dla biednego bezrobotnego. Ale dziwi mnie fakt ze nie proponuja pracy, jezeli gdzie nie spojrze sa oferty.
No dobra...
Chorowac tu moge max mc, na zasilek trzeba czekac i jeszcze istnieje ryzyko ze beda mnie meczyc kursami. A jezeli zachoruje poza Norwegia?
Cieeezka choroba np. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Maciek Maciek
(maciollo78)
Wiking
2 lata na zasilku i w trakcie 9 msc na zwolnieniu lekarskim, na kurs zaproszono mnie w trakcie ostatnich 2-3 tygodni zasilku, w trakcie jakies bezsensowne 2 spotkania ( okolo 2 godz), wiec raczej kwestia szczęścia, może to zależy od komuny... Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Odnosilem sie do kursu na koparke, wozek widlowy. Co do tego kursu Nav'owskiego to pic na wode. Kiedy gospodarka sie nie rozwija, to nie zalatwia ci zadnej pracy ani praktyk. Na tym navowskim bylem 2x. Strata czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Odnosilem sie do kursu na koparke, wozek widlowy. Co do tego kursu Nav'owskiego to pic na wode. Kiedy gospodarka sie nie rozwija, to nie zalatwia ci zadnej pracy ani praktyk. Na tym navowskim bylem 2x. Strata czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
W sumie to mnie raz chcieli wyslac na praktyki. Z racji recesji, to zadna firma nie brala ludzi na praktyki z powodu zwolnien grupowych. To wymysleli, ze mnie wysla na praktyki jako pomocnika ciecia na budowie. Po rozmowie z szefem firmy tak go przekonalem do siebie, ze sie juz o mnie nie pytal w navie. Takze to nawet ja nie musialem odmawiac tych praktyk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Wielu moich znajomych po 2x brali. Najpierw polska, potem norweska grupa.
Ja juz zygalem tymi kursami z dwoch lat na zasilku, pol roku spedzilem na tych kursach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
pawel piotr mar
(packard1129)
Wiking
A robią kursy jez norweskiego a jak tak czy są dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok