witam mam umowę na miesiąc i w umowie mam napisane że nad godziny mam płatne w wolnym czasie to znaczy w 2,5 tygodnia mam wyrobione 165 h i jak to teraz mam rozwiązać nie chodzić do pracy do końca umowy.Pozdrawiam
9 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Zasiłek dla bezrobotnych w Norwegii Straciłeś pracę w Norwegii lub sam się zwolniłeś? Złóż wniosek o zasiłek dla bezrobotnych i skorzystaj ze świadczenia. Komu przysługuje zasiłek dla bezrobotnych w Norwegii? osobom, którym wygasła umowa/kontrakt, osobom, które zostały zwolnione /zwolniły się same, pracownikom, którym czas pracy został zredukowany co najmniej o połowę. Dlaczego warto? Możesz ...