Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

mandat - Norwegia

13 Posty
artur 1973
(mateusz7777)
Wiking
Witam , postawiłem samochód obok samochodów które zawsze tu stoją na małym parkingu nie oznaczonym zadnym znakiem i na drugi dzień niespodzianka 900 kr na żółtym badziewiu i tylko za moja wycieraczką reszta aut bez mandatu , rozumie ktoś coś tego??? i na mandacie takie cos ZNAKI 376 - strefy parkowania M / PARKING BAN ponizej zdjecie z pustym miejscem ,tam stałem i teraz stoje dwa miejsca dalej tym srebrnym vito, moze ktos cos wie co zrobic , bo rozumiem jesli wszyscy by dostali mandat ale te sam. tam cały czas stoja a wiem bo mieszkam tu 2 lata i tez tu nieraz parkowałem a tu masz.......

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Rozwiazales jaks ta sprawe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
Ja sie odwolywalam od mandatu bo stalam niby za blisko pasow, okazuje sie ze ten co wlepial nie mierzy tego tylko na oko to robi ( nie sa zwykle kompetentni) Poprosilam wiec o dowod zlamania przepisow, nie mieli. Mandat umozony. Proponuje wiec zglosic sie do nich o wyjasnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Dzieki za odpowiedz! Ja wlasnie przed wczoraj dostalem mandat (wystawiony o 4 w nocy) na ktorym anpisano, ze stoje mniej niz 5 metrow od skrzyzowania ale w tym miejsco nie ma skrzyzowania w ogole... Jedynie co to sa pasy od ktorych stalem ponad 8 metrow.
Mam wlasnie zamiar sie odwolac od tego, zrobilem zdjecia zaraz po tym jak zauwazylem mandat wiec bedzie co zalaczyc. Powiedz mi tylko jak dokladnie to zalatwic by poszlo sprawnie i szybko? Odowlywales sie przez formularz na stronie? Czy moze osobiscie tam byles? Zalatwili to szybko, czy zaplaciles mandat, a pozniej zwrocili pieniadze?

Z gory dzieki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
jednostką miary ciapatych trafikantów (90%) jest kozi ogon...stąd problemy w prawidłowym pomiarze odległości...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
masz 14 dni na odwolanie, z tego co pamietam, ja pisalam na maila podanego na mandacie, zalacz tez zdjecia. Za mandat nie placilam czekalam na odpowiedz.

powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Na mandacie napisane jest, ze sa 3 tygodnie na zaplate oraz 3 na odwolanie. Dlugo czekalas na odpowiedz od nich? Teoretycznie jak w 3 tygodnie nie odpowiedza to powinno sie zaplacic i pozniej bedize zwrot (?)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
2 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok