Witam. Wyjeżdżam w weekend swoim samochodem do Norwegi z okolic Warszawy i mam pytanie którym promem najlepiej , najtaniej i najszybciej dojade do Oslo.. Coś słyszałem żeby jechać do Niemiec.. Byłbym wdzięczny za pomoc..
9 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Østheim Montasje AS jest częścią Østheimgruppen AS. Zatrudniamy około 130 wykwalifikowanych i doswiadczonych ciesli konstrukcyjnych oraz monterow.Østheim Montasje AS jest zorganizowana w trzech obszarach: • Budownictwo (wykonywanie prac stolarskich i innych prac budowlanych) • Wyposażenie sklepów, hoteli i biur • Montaz mebli kuchennych oraz lazienkowych Siedziba główna znajduje sie w Lillestrøm: Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller. Mamy rowniez ...