Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

3 Posty
Galix
(Galix)
Wiking
Witam Obecnie mieszkam w Polsce , poszukuję pracy w Norwegii chciałbym się tam zatrudnić na długi okres czasu może ktoś coś wie ? mam 24 lata Pracowałem w Salonie Meblowym Black Red White jako monter mebli\doradca klienta 2 lata , a obecnie pracuję w sklepie Delikatesy Centrum coś jak Biedronka od 3 lat jako magazynier/doradca klienta. Praca może być jakakolwiek Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
kwestia języka, samochód, gdzie będziesz mieszkał, czy masz jakiś kapitał na start, co konkretnie umiesz robić? spróbuj zadzwonić do agencji i może w tej formie szukaj pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Galix
(Galix)
Wiking
Języka nie znam niestety.. prawo jazdy mam ale samochodu raczej bym tam nie brał , jakby się udało znaleźć jakąś pracę to bym chciał też wynająć jakiś pokój bądź mieszkanie. Co umiem robić ? Pracowałem na budowie chwilowo jako pomocnik no i w tych sklepach które opisałem wcześniej. 5 lat doświadczenia w pracy w handlu posiadam. Umiem też składać meble skręcałem meble wielu znanych marek Black Red White Forte Signal itd. swiadczyłem też usługi montażowe u klientów w domu mebli .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
duda19691 mś
(duda19691)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
Spróbuj najszybciej od pozbierania referencji od skręcania mebli i pracy na budowie. Jak samochód masz to tam na miejscu szanse też rosną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
lolo han
(bolek1234)
Nowicjusz
Witaj
Powiedz jak ty chcesz pracowac w sklepie jakimkolwiek bez znajomosci jezyka , tu nie ma polskich sklepow .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Pabllo31
(Pabllo31)
Wiking
Szukaj pracy jako magazynier order-picker albo zastanów się nad wyjazdem do Holandii na magazynie dostaniesz z 10 euro i agencji pośrednictwa pracy dużo .

ogloszenia.niedziela.nl/categories/showcat/42

praca-norwegia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-...zynie-z-kosmetykami/

Holandia - ogloszenia - Niedziela.NL Niedziela.nl - ogłoszenia, praca, mieszkania, przejazdy ogloszenia.niedziela.nl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Galix
(Galix)
Wiking
Nikt nie powiedział że chce pracować w sklepie. A tu tylko wymieniłem czym się zajmuje w PL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
teoretycznie żyjemy w wolnej Europie ale radziłbym zostać w kraju, niestety ludzie z doświadczeniem i znajomością języka mają problem ze znalezieniem pracy, w Norwegii rynek jest inny niż w Polsce a prace można dostać najlepiej z polecenia, jednak jak już wspomniałem decyzja należy do Ciebie, poczytaj forum, może napisz też CV do kilku firm które Cię interesują masz je na finn.no lub tu na stronie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok