Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

zakonczenie przedszkola - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... tomOkta TomOkta5 z s Piotr piotr K F marcela mrozowicz Justyna Li Kasia K Martynka1985 ala3 Kamila21 (2111 niezalogowanych)
15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Witam
Co polecacie kupic mną zakończenie przedszkola dla nauczycieli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Tort jest zawsze super popularny. Lub ciasto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Jeden błąd a juz komentarze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Jeśli Ci cos nie pasuje to nie musisz tego robic ale to co wypisujesz to masakra o chamstwo pokazujące Twój poziom.Nie bylo w pytania o opinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
czesio2009 napisał:
Czy wy ludziska musicie targać z polski oprócz śmieciowego żarcia także również śmieciowe zwyczaje i tradycje???
Lekarzom pewnie już w koperty dajecie i kleche po kolędzie wygladacie???
Masakra!!!

Polski zwyczaj to danie na poczatku a nie w ostatnium dniu przedszkola, jak dziecko juz nie bedzie wiecej tam chodzilo (bo idzie do szkoly). Jak kogos lubisz, to co za problem cos dac jak ma sie na to ochote. Chcesz, to dajesz, nie chcesz, to nie dajesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Na szczęście nie mój problem martwić sie p ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Iza .........
(Isabel)
Wiking
najpopularniejsze sa podziekowania dla calego personelu w formie koszyka slodkosci, tortu, bukietu kwiatow lecz dla calego personelu nie dla jednej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Właśnie myślałam o wspólnym upominku.Kartkę już mam przygotowana ale nie wiedziałam co do tego by dodać.Koszyk słodkości fajny pomysl tylko tu chyba nie znajdę gotowca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Iza .........
(Isabel)
Wiking
kup koszyk i troche slodyczy oni bardzo doceniaja takie gesty...a jesli jeszcze jest zrobione wlasnorecznie to chodza i pokazuja sobie na wzajem...kartka zrobina przez dziecko, jest bardzo mile widziana...wszystko co z serca nie drogie lecz gest, pamiec jest dla nich cenna...mozesz kupic duzy sloik i pomalowac go z dzieckiem...do tego wstazka i gotowe... a do sloika mozna wlozyc ciateczka np....pomyslow jest wiele
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Super dziękuję za pomysły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok