Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Auto pass - Norwegia

2 Posty

(RoksanaD)
Wiking
Hej, wiecie może czy jest możliwość zapłacenia tutaj na miejscu mandatu za przejazd przez bramki bez auto pass samochodem na polskiej rejestracji ? Jeździłam od lipca i nadal nie dostałam nic do Polski, teraz sprzedałam samochód i chciałbym mieć to z głowy. Niestety z mojej niewiedzy nie rejestrowalam się online ani nie płaciłam na bieżąco na stacjach benzynowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
RoksanaD napisał:
Hej, wiecie może czy jest możliwość zapłacenia tutaj na miejscu mandatu za przejazd przez bramki bez auto pass samochodem na polskiej rejestracji ? Jeździłam od lipca i nadal nie dostałam nic do Polski, teraz sprzedałam samochód i chciałbym mieć to z głowy. Niestety z mojej niewiedzy nie rejestrowalam się online ani nie płaciłam na bieżąco na stacjach benzynowych.

Taaa, z niewiedzy. A te swiatelka to sobie tak migaly dla przyjemnosci. Zastanawiam sie ile razy mozna przejechaz z niewiedzy? Hmm, moze raz? No jak sie jest nierozgarnietym to ze dwa.

Zadzwon dziewuszyno do zrodla
www.fjellinjen.no/Om-Fjellinjen/kundeserviceside/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(men166)
Wiking
daj spokoj nie trzeba nic płacić, a jęsli nawet ci przyjdzie do pl to po przez jakąś zagraniczną firmę windykacyjna która bedzie chciała ściagnąć należytą opłatę, sęk w tym że nie mają najmniejszego prawa ściągalności i windykacji. otóż nie wyssałem sobie tego z palca tylko wiem to z autopsji pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(RoksanaD)
Wiking
Niewiedzy, że mam możliwość zarejestrowania się online i doładowania konta z którego będą pobierane opłaty. Dobrze wiem, że są płatne, po prostu czekałam na rachunek do Polski nie wiedząc, że mogę inaczej zapłacić... Ktoś wprowadził mnie w błąd i nie doszukiwalam się informacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wojtek G
(Madne55)
Wiking
czasem i tak bywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Nie przychodzą faktury za bramki od chyba 2lat.coś mają z systemem pochrzanione.osobiście olewam to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Co ty piszesz kolego, faktury przychodzą normalnie jak masz autopassa jak nie to kiedyś też dojdą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Kiedyś przychodziły regularnie czesto/nie mając autopassa/ ale serio nikt z moich znajomych mając auto na polskich blachach juź dawno dawno nie otrzymał faktury....dzwoniłem kiedyś do Londynu do EPC....to mi powiedziała źebym jej podał mój aktualny adres zamieszkania i nr rej auta...to będą wysyłać więc nie podałem he he
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Niech ktoś kto dostał fakturę do Polski się ujawni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Jak jeszcze miałem auto na polskich blachach w no, to faktury przychodziły na polski adres bez żadnych opłat dodatkowych (żadna windykacja tylko kwota do zapłaty w zł i wyszczególnienie kiedy i gdzie był zarejestrowany przejazd). Faktury przychodzą z centrum rozliczeniowego z Londynu (tak nawet te za bramki z Norwegii) nawet po 8 10 miesiącach. Uczciwie je płaciłem, więc mam spokojne sumienie i żadnych problemów obecnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok