Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

tymczasowy numer personalny, a staly - Norwegia

6 Postów
norgekvednavegen Ber
(norgekvednavegen)
Wiking
Hej, czy ktos ostatnio ubiegal sie o staly numer personalny i wie gdzie mozna sie z tym zglosic, gdzie zarejestrowac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Maciek Szymczak)
Wiking
do skatte kolego tam Ci wszystko powiedza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
norgekvednavegen Ber
(norgekvednavegen)
Wiking
To już byłam ale niestety powiedzieli, że mam z tym się ubiegać w UDI. Więc powstał problem, bo nie mogę odnaleźć na stronie UDI informacji o tym ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
norgekvednavegen napisał:
To już byłam ale niestety powiedzieli, że mam z tym się ubiegać w UDI. Więc powstał problem, bo nie mogę odnaleźć na stronie UDI informacji o tym ...


...ano mieli rację w tym skacie....tylko UDI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
norgekvednavegen Ber
(norgekvednavegen)
Wiking
No tak, tylko jak wchodzę na stronę UDI to po zarejestrowaniu sie na końcu pojawiła sie informacja ze można sie umówić po opłaceniu za wniosek 2.100 nok i chciałam wiedzieć czy ktoś tez płacił za to, żeby tylko zmienili z id numer na fødsel ? ( z tymczasowego na stały )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
norgekvednavegen napisał:
No tak, tylko jak wchodzę na stronę UDI to po zarejestrowaniu sie na końcu pojawiła sie informacja ze można sie umówić po opłaceniu za wniosek 2.100 nok i chciałam wiedzieć czy ktoś tez płacił za to, żeby tylko zmienili z id numer na fødsel ? ( z tymczasowego na stały )


..to zawsze bylo gratis,więc chyba coś pomylilaś,eś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
norgekvednavegen Ber
(norgekvednavegen)
Wiking
Tez tak słyszałam, a czy ktoś wiec gdzie można dokładnie sie zalogować. Może przesłanie linka na który mogę wejść. Może ja wchodzę w zła stronę ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Alive a
(Alive)
Wiking
Staly nr per daje skat a nie udi, ale najpierw trzeba sie zalgowac na udi.no, stworzyc konto, zamowic termin spotkania (termin oczekiwania nawet ponad miesiac), tam zglosic sie z papierami:
-umowa o prace (stala)
-lonny za ostatnie kilka m-cy, ode mnie chcieli 3
-potwierdzenie zamieszkania w no
wtedy udi da pozwolenie na prace i pobyt i dopiero z tym i wypelnionym wnioskiem o nr pers do skatu po staly nr, w oslo udi i skat sa w jednym budynku, stanowiska sa obok siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Gizia Be
(Gizia)
Wiking
Wczoraj byłam na Policji właśnie o pozwolenie na stały pobyt .
A potem do skatu , wyplenić papierek o stały numer personalny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
norgekvednavegen Ber
(norgekvednavegen)
Wiking
Dzięki za informacje, ja jeszcze czekam za konkretna odpowiedzią. Ale chyba rzeczywiście będę musiała iść do skatt a nie UDI. Jeżeli chodzi o stały pobyt to rzeczywiście dopiero po 5 latach można sie ubiegać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok