Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

chiptuning - jest moc? - Norwegia

5 Postów

(magdaxlena)
Wiking
siema,

pytanie raczej do chłopaków, czy robiliście chiptuning w swoich autach i czy wyraźnie czuć różnicę jesli chodzi o dyanmikę samochodu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
magdaxlena napisał:
siema,

pytanie raczej do chłopaków, czy robiliście chiptuning w swoich autach i czy wyraźnie czuć różnicę jesli chodzi o dyanmikę samochodu?

--------
Chip dobrze wpasowany w system napedu to tak jak dobrze polknieta niebieska (a najlepiej zolta) pigulka o gramaturze 100.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
drzewo47
(drzewo47)
Wiking
Bedzie bardziej zwawy nie stanie sie nagle demonem drog ale dobrze zrobiony powinien poprawic komfort jazdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(magdaxlena)
Wiking
to wiem, nie oczekuję że 35 koni więcej zrobi szał, ale jestem ciekawa opinii ludzi, którzy zrobili chipa czy warto wydać na to pieniądze dzięki za odp!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
podczipuj sobie wargi bardziej na czerwono
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
kaczor1 Hhhh
(kaczor1)
Wiking
zależy od auta i silnika jaki w nim siedzi .....diesel mała kasa i duży elekt , benzyna to inna bajka .....dużoooo kasy jeszcze więcej zabawy i dopiero jakiś efekt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
magdaxlena napisał:
siema,

pytanie raczej do chłopaków, czy robiliście chiptuning w swoich autach i czy wyraźnie czuć różnicę jesli chodzi o dyanmikę samochodu?


...a jaką masz furę...
...bo,to może mieć znaczenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(magdaxlena)
Wiking
a3 8l 1.9tdi 130km wiem,że można podnieść do 165km i moment do 375 Nm, lekka jest, wiec może odczuję zmianę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
magdaxlena napisał:
a3 8l 1.9tdi 130km wiem,że można podnieść do 165km i moment do 375 Nm, lekka jest, wiec może odczuję zmianę


...masz rację...dobra pozycja wyjsciowa...
...tuning powinien gwarantowac ponad 160 KM..
...to przy twojej masie...
...no wlasnie ...ile ważysz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
magdaxlena napisał:
a3 8l 1.9tdi 130km wiem,że można podnieść do 165km i moment do 375 Nm, lekka jest, wiec może odczuję zmianę
----------
A nie bedzie taniej odkrecic dwa tylne kola? Audica bedzie lzejsza, i ma przedni naped wiec pojdzie ostro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok