Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca w Norwegii - Norwegia

7 Postów
Patrycja Bogusz
(Patrycja007)
Wiking
Czesc jesli ktos moze przyblizyc bizsze informacje na temat zycia w Norwegii?Na co sie przygotowac itd..Wybieram sie na produkcje..jeszce gdzie niweiem pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Przepraszam, to zadna zlosliwosc w stosunku do Ciebie. Przyblizyc blizszych informacji o Norwegii sie nie da. Ja na Twoim miejscu trzymalbym sie daleko od duzej odleglosci. Tak zwyczajnie, bez jezyka norweskiego mozesz zapomniec o pracy. Angielski to za malo teraz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Erdt
(Darecky)
Wiking
To kwestia gdzie chcesz zacząć w której części Norwegi (warunki atmosferyczne są zróżnicowane) Jak chodzi o życie i bycie tutaj zadaj bardziej konkretne pytanie postaram się odpowiedzieć
pozdrawiam Darek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Patrycja Bogusz
(Patrycja007)
Wiking
ale ja mam prace nagrana na produkcje bez znajomosci jezyka...a nagielski znam to wystarczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
ok, wszystko w porzadku. Jak tylko znasz nagielski z pewnoscia sobie poradzisz. Powodzenia Patrycja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Patrycja007 napisał:
Czesc jesli ktos moze przyblizyc bizsze informacje na temat zycia w Norwegii?Na co sie przygotowac itd..Wybieram sie na produkcje..jeszce gdzie niweiem pozdrawiam


Co masz na mysli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Erdt
(Darecky)
Wiking
masz prace to podstawa powoli z jerzykiem też ogarniesz grunt to na początek trochę optymizmu i nie słuchania tych co mówią ze żle że coś każdy ma inaczej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Patrycja007 napisał:
Czesc jesli ktos moze przyblizyc bizsze informacje na temat zycia w Norwegii?Na co sie przygotowac itd..Wybieram sie na produkcje..jeszce gdzie niweiem pozdrawiam

ale ja mam prace nagrana na produkcje bez znajomosci jezyka...a nagielski znam to wystarczy

Hmmm...czyli masz nagraną prace na produkcji.... tylko jeszcze nie wiesz gdzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
a za ile ta praca ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tu chyba jakiś rodak oferuje taką pracę za 1700 koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok