Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Nor&Uk - Norwegia

18 Postów
Fernando1 MaPoSamPas
(Fernando1)
Wiking
Wiec tak 13 lat mieszkam w Uk dla sprswdzenia rynku w zeszlym roku przyjechalem do Nor Praca hyyyyy jeden dzien czekalem za odpowiedzia I jest w Gejlo przez Adecco
Stawka 180 nor za Hydraulika po 2 miesiacach wywalczylem 200nok malo ja mam mozliwosci I ambicjie,olalem ten chory I zakompcsiony kraj wrocilem do domu I mam to samo pomijajac wszelkie zasady. PS Janek Stary czasami jak czytam twoje wypociny to mysle ze Kopernik byl Syryjczykiem z ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Fernando1 MaPoSamPas
(Fernando1)
Wiking
Bardzo przepraszam kolego ja nie jestem golodupcem ps! Jakie pieniadze maja sie skonczyc? Przecierz nie jestes moim accountantem zeby oceniac moj portfel tak na marginesie bardzo ciekawy komentarz powracajac do tematu Adecco to zalezy na jakiego przectawiciela sie trafi moj plus byl taki ze pisze I mowie biegle po Angielsku wiec nie dalem sie w cudzyslowiu DYMAC czego nie moge powiedziec o kolegach z pracy ktorych dymali na kazdym korku tylko przez brak jezyka Nor, czy Eng to tyle w temacie Pozdrawiam I czekam za linczem bo pewnie taki bedzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Fernando1 MaPoSamPas
(Fernando1)
Wiking
Zapomnialam! mi sie nie udalo wrucic do kraju ja poprostu wrocilem a to jest kolosalna roznica I nie do kraju tylko do domu I rodziny Bo moj kraj to Polska Pozdrawiam x
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Fernando1 napisał:
Bardzo przepraszam kolego ja nie jestem golodupcem ps! Jakie pieniadze maja sie skonczyc? Przecierz nie jestes moim accountantem zeby oceniac moj portfel tak na marginesie bardzo ciekawy komentarz powracajac do tematu Adecco to zalezy na jakiego przectawiciela sie trafi moj plus byl taki ze pisze I mowie biegle po Angielsku wiec nie dalem sie w cudzyslowiu DYMAC czego nie moge powiedziec o kolegach z pracy ktorych dymali na kazdym korku tylko przez brak jezyka Nor, czy Eng to tyle w temacie Pozdrawiam I czekam za linczem bo pewnie taki bedzie!


Gratulujemy skromności.....
Wydaje mi sie,że jednak klamiesz?
Mowisz i czytasz biegle po angielsku.Jak to mozliwe jeśli...
...nie znasz polskiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Fernando1 MaPoSamPas
(Fernando1)
Wiking
Skromnnosc?a co to ma do zeczy I dla czego niby mial bym oszukiwac (klamac) ? Pisze I mowie to co jest prawda I czy to jest nie normalne?? Wybacz nie rozumiem do konca twojego komentarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Fernando1 MaPoSamPas
(Fernando1)
Wiking
Powracajac do temat, za bledy ortograficzne przepraszam nie sprawddalem klawiatury przed wyslaniem textu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok