Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

12 Posty
Mateusz Grochocki
(Manio860)
Wiking
Jeżeli jest to prowokacja to ty jesteś gniada internetowa która nie wie co zrobić z swoim życiem ps .znajdź sobie zajęcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
150 po pijaku to malo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
tadeusz p
(tadek!!!!!!)
Wiking
jaka głupota! a kogo obchodzi paragon z kiwi? promile są promilami nawet jak by zjadł reklamówkę gnijących jabłek! wynik jest wynikiem!!!! haaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(JanuszRybak)
Wiking
nie glupota tylko pruba samoobrony
paragon swiadczy o tym ile piw kupilem a co za tym idzie ile wypilem
takze mam paragon i zaswiadczenie 4 osob o tym ze wypilem 3 piwa i wynik nie mogl byc taki jaki wskazal alkomat
mam zamiar odwolac sie od wyroku i zarzucic policji to ze ich sprzet nie dziala poprawnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(JanuszRybak)
Wiking
dodam jeszcze ze mam ta sprawe wygrac i wywalczyc odszkodowanie za niesluszne oskarzenie i naruszenie dobrego imienia osobistego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(sromba33)
Wiking
JanuszRybak napisał:
nie glupota tylko pruba samoobrony
paragon swiadczy o tym ile piw kupilem a co za tym idzie ile wypilem
takze mam paragon i zaswiadczenie 4 osob o tym ze wypilem 3 piwa i wynik nie mogl byc taki jaki wskazal alkomat
mam zamiar odwolac sie od wyroku i zarzucic policji to ze ich sprzet nie dziala poprawnie
Tak jak napisano wyżej, ten paragon to możesz sobie włożyć pod poduszkę przed snem.
Norweski policjant, to nie polski krawężnik po podstawówce, a i teraz nasi też już są bardziej ogarnięci.
Alkomaty są kalibrowane i nic nie wskórasz, na dodatek jak byłeś badany elektronicznym alkomatem z komputerowym automatycznym wydrukiem, to jeszcze się jedynie ośmieszysz.
Teraz czeka jedynie ciebie rozprawa sądowa za alkohol, ponadto połączyłeś dwie sprawy w jedną.
Natomiast co innego jest jazda pod wpływem alkoholu, a co innego jazda bez zezwolenia, na obcej rejestracji po terenie norwegi.
Pamiętaj też, że w norwegi, obowiązuje prawo współodpowiedzialności biesiadnej.
Jeżeli podasz jako świadków tych z którymi piłeś, to oni mogą odpowiadać za to iż pozwolili tobie, prowadzić auto pod wpływem po całej imprezie.
Tu masz internetowy alkomat, przypomnij sobie ile i w jakiej godzinie piłeś, wypełnij go sumiennie i będziesz wiedział w przybliżeniu co i jak.
Po luźnym zliczeniu tego co opisałeś, wyszło iż w momencie kontroli miałeś teoretycznie ponad 0,7 promila.
www.kazdypromil.pl/alkomat/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(JanuszRybak)
Wiking
wlasnie o tym mowilem ze moglem miec max 0.7 i dlatego bede walczyc
a z ta wspolodpowiedzialnoscia biesiadnikow to nie wiem czy mozna to jak kolwiek uznac bo w chwili gdy wychodzilem to wszyscy juz byli na tyle pijani ze nie kojarzyli zbyt wiele, 2 juz spalo i watpie zeby wiedzieli to czy wychodze na papierosa czy do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(sromba33)
Wiking
JanuszRybak napisał:
wlasnie o tym mowilem ze moglem miec max 0.7 i dlatego bede walczyc
a z ta wspolodpowiedzialnoscia biesiadnikow to nie wiem czy mozna to jak kolwiek uznac bo w chwili gdy wychodzilem to wszyscy juz byli na tyle pijani ze nie kojarzyli zbyt wiele, 2 juz spalo i watpie zeby wiedzieli to czy wychodze na papierosa czy do domu

Nie rozumiem twojej pseudo obrony, napisałem przecież dość zrozumiałym językiem co powinieneś zrobić z tym linkiem który podałem. Tylko ty sam dobrze wiesz ile i o której piłeś, przeczytaj instrukcję obsługi i tak wypełnij. Mnie to wisi co tam tobie wyjdzie. Co do kolesi, głupio się tłumaczysz, jak podasz ich nazwiska jako świadków, to nie będzie to miało żadnego znaczenia czy spali, pili, czy też byli nieprzytomni alkoholowo. Mogą odpowiadać karnie i tylko tyle napisałem. Twoje powyższe wypowiedzi to pyszałkowatość i nic więcej.
Jak policja zarekwirowała ci auto, za jazdę na polskiej rejestracji /tak to zrozumiałem z chaotycznego opisu/ lub masz zdjęte przez nich tablice to masz następną sprawę karno skarbową jak będziesz za dużo fikał. I wątpię by jakikolwiek norweski adwokat wziął tą sprawę za darmo ponieważ w tym przypadku adwokat jest jedynie proforma i nic więcej. Całe to zdarzenie kwalifikuje się jako przegrane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
kuzwa znowu gabriel sam ze soba pisze scierwo i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
no i usunal jedno lewe konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok